6 травня в київському клубі «Atlas» відбудеться великий концерт ска-панк-проекту «Жадан і Собаки», присвячений виходу нового, четвертого за рахунком, студійного альбому. Анонсований лонгплей називається «Пси» і включає 10 композицій, створених в колаборації з берлінським музикантом, лідером формації «RotFront», Юрієм Гуржи. Презентацію нової програми наживо доповнить унікальний відеоперформанс, автором якого став відомий столичний художник Ігор Цикура.

Інтенсивна робота над релізом тривала впродовж останнього півріччя. Запис та зведення відбувалися на п`яти різних студіях Києва і Харкова. Над мастерингом працювала команда легендарної студії «Abbey Road» в Лондоні. Музиканти характеризують альбом, як апокаліптично жорсткий та біблійно-безкомпромісний як за змістом, так і за якістю матеріалу. «Ми кинули собі виклик і відчуваємо що впорались» - наголошують учасники гурту.

Робота над цим альбомом почалася з минулого літа, під час виступу в Кременчуцькій виховній колонії, — розповідає фронтмен колективу, Сергій Жадан. — Ми побачили цілком інакшу аудиторію — вихованців закладу, які позбавлені можливостей відвідувати концерти, проте не позбавлені права на розуміння та підтримку. Саме про них ми написали композицію «Пси», яка і визначила тональність і настрій усього альбому. Основний меседж: життя завжди лишає право вибору. Можна боятись, а можна любити.

Менеджер гурту Анаід Агаджанова доповнює:

Новий альбом ЖіС, традиційно гостросоціальний, але винятковий рекордною кількістю порушених тем. Ми багато їздимо країною, стаємо свідками подій, після яких лишаються змішані почуття, ставимо багато запитань, насамперед собі. 10 композицій, що увійшли в альбом я розглядаю як 10 знайдених відповідей. Не занадто вичерпних і не завжди позитивних, але знайдених і усвідомлених разом. Наші відеороботи, активна комунікація в соціальних мережах з прихильниками, творча співпраця з іншими музикантами і не тільки — це фактично наші кроки до глобального порозуміння, якого ми потребуємо.

Нагадуємо, що перший сингл «Листопад» — єдина лірична композиція релізу, був презентований восени 2015 як OST фільму «Любові стане на всіх». Наступний — «Рок-музикант» — кавер пісні одіозного білоруського рокера Лявона Вольського, в українському перекладі, з концептуальним лайв-відео створеного в рамках спецпроекту Громадське.культура. Потужний резонанс викликала і першоквітнева прем`єра композиції «За#бали(Вибори)», в якій «Жадан і собаки» радикально, з притаманною іронією, висміяли політичну ситуацію в країні.

І хоча ЖіС новачками не назвеш, абсолютно очевидно, що альбом «Пси», включно з міні-релізами, що йому передували — це принципово новий рівень у розвитку Жадан і собаки. Багаторічні хаотичні спалахи активності гурту нарешті оформились у виважену дорослу концепцію, відчутну і по якості музики і по глибині ілюстрованих сенсів.

Коли: 6 травня 2016
Де:Atlas (вул. Артема 37/41)
Початок: 20:00
Білети: 120-300 грн.

Квитки онлайн

zhadan 1