Зазвичай в інтернеті можна знайти такий опис: «5 Vymir – український музичний гурт з Києва. Грає на зламі indie-rock, brit-pop та psychedelic. У свої музиці органічно поєднує британські традиції звуку та україномовні тексти».

З моменту виходу дебютного альбому «Містолінія» (2014 рік) музиканти зіграли 4 великі сольні концерти, в яких з’являлися і струнний квінтет, і духова секція, і special відеоряд. Команда вже встигла відіграти на найбільших українських фестивалях, відчути себе в ролі хедлайнерів (Comma Stage, День Києва) та декілька разів побувати за кордоном.

В середині листопаду, поки всіх заносило снігом, Костя, Вадік, Рома та Семен вирішили зробити експеримент у вигляді творчої відпустки за містом. Подалі від шуму та метушні, поряд із лісом почали записувати свою другу платівку.
Потрапивши до будинку, ми одразу опинились на студії з купою дротів на підлозі, інструментами та різним приладдям. У такій спокійній та невимушеній атмосфері час іде зовсім інакше і здавалося, що декілька годин пройшли за хвилин 20, а то і швидше. Таке відчуття, ніби зайшов на чашку чаю/кави до своїх давніх знайомих і ви вільно спілкуєтеся на різні теми, плавно переходячи від музики до всесвітньої історії.
У хлопців постійно щось відбувалося: звучали джеми, імпровізації або кавери, записувалися пісні, на перервах, у хвилини релаксу не обійшлось без жартів, дурощів та веселощів. І якщо б вам, пощастило (або не дуже), на цей час побувати сусідом такої компанії, хвиля їх настрою неодмінно б вас зачепила і накрила. Як в дійсності виглядала ця картина, можете побачити та почути у нашому відео-інтерв’ю.

І далі буде…

Автор: Жанна Павлова
Відео, монтаж: ∇∞