Майже рік пройшов після того, як Тартак останнього разу виступав у Харкові. Тоді хлопці презентували альбом "Сімка", а 8 лютого виступили з найкращими хітами у арт-клубі "КОРОВА".

Заповнений танцпол, шалені дві години драйву, ейфорії та нестримної енергії від Сашка Положинського та хлопців - все це бачили, чули, відчували ті, хто був в той вечір на концерті. За старовинною харківською традицією всі виступи розпочинаються невчасно. Година знадобилася музикантам для підготовки обладнання та поки до Петровського 37 доїдуть люди, що не мають годинників. Забігаючи наперед хотілось би написати, що звук був відмінний.

Програма "Кращі хіти" на всі свої 100% виправдала назву. Коли в залі співають вже з першої пісні, слем розкачує натовп, соліст танцює як в останній раз, то, будьте певні, на сцені виступає "Тартак". Харків однозначно скучив за Положинським і компанією.

концерт  ТАРТАК Харків

Пісні з останнього альбома, ще не до кінця записана "Мене вже немає", старі "100% Плагіат", "Ні, я не ту кохав" і стільки всього, що вистачило на не один концерт, а на півроку точну. Дійство в клубі можна було описати словами з однієї пісень "Нестримний рух, шалена спека". Людей було багато. Неозброєним оком було нараховано приблизно 300 розпалених тіл.

фото концерт  ТАРТАК Харків

Побоюючись за цілісність сцени, музикантів та самих людей охорона все ж таки зайняла місце перед сценою і постійно відштовхувала тих, хто торкався її. Це викликало іронічні випади з боку Положинського, якого підтримали усі присутні. Але і це не завадило рознести в прах поганий настрій у тих, у кого він був.
Вже на біс музиканти попросили одразу ж замовити пісні і на прохання зіграли "Я не хочу", "Лицарський хрест" та "Ні кажучи нікому".

Шалена втома, ледь стоячі ноги, закладені вуха і в той же час такий підрив внутрішніх сил. Дякуємо хлопцям за концерт і чекаємо на наступний раз.

Автор: Іван Соколец
Фото: Богдан Геньбач

Більше фото, концерт ТАРТАК, арт-клуб КОРОВА: