Вперше в Україні 28-30 серпня 2012 на території аеродрому міста Калинівка (Вінницька область) відбудеться масштабний благочинний музичний фестиваль «Woodstock Україна 2012»!

Організатор фестивалю – Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» – переносить європейські волонтерські цінності на ґрунт України. Фестиваль започатковано у подяку волонтерам фонду, завдяки яким вже вдалося придбати медичне обладнання для дітей та дитячих лікарень і які хочуть здійснювати такі проекти надалі. Метою фесту є розвиток благодійного волонтерського руху в Україні. Він має стати традиційним щорічним святом потужного музичного заряду, всепереможної радості та дружньої підтримки! Адже й найперший «Woodstock» 1969 року – не лише один із найвідоміших та найвизначніших в історії рок-фестивалів, а й символ вільного і мирного співжиття, взаємної допомоги величезної кількості споріднених ідеєю людей.

Фестиваль «Woodstock Україна» є відкритим та безкоштовним для усіх охочих! У 2012 році музична програма фестивалю сформована з виступів 36 колективів з України, Польщі та Естонії. Цього року на аеродромі міста Калинівка даруватимуть свою музику такі гурти, як «Мед Хедс», «Kozak System», «Скрябін», «Carrantuohill», «Raggafaya», «ТаРута», «Антитіла», «Panke Shava», «Мартові» та багато інших.

Місце проведення: Аеродром м. Калинівка (Вінницька область)
Дата проведення: 28 - 30 серпня 2012 року
Сайт фестивалю: http://www.woodstock.in.ua/
Вартість квитків: Вхід на територію фестивалю є безкоштовним. Для того, щоб отримати місце в охоронюваному безкоштовному таборі необхідно зареєструватися на офіційному сайті.

Woodstock Україна 2012