Sziget Festival 2017, один з найбільших мультикультурних музичних і арт-фестивалів, оголосив нові імена цьогорічної програми. Окрім Interpol, Flume, PJ Harvey, Alt-J, Kasabian, Major Lazer, Dimitri Vegas & Like Mike та багатьох інших вже анонсованих імен цього року на Sziget виступить Wiz Khalifa і Rita Ora. Концерти обох артистів відбудуться на Dan Panaitescu Main Stage, тоді як у програмі улюбленої багатьма сцени А38 з’являться Alex Clare, Dimension, The Courteeners, Her і The Vaccines, а гігантський тент Arena зустріне Paul Van Dyk і Bassjackers.

Серед нових, нещодавно оголошених імен найбільш міжнародної сцени Sziget – Europe Stage – Roosevelt (D), Mother's Cake (A), Bombay Royale (AUS), Puggy (B), Naaman (F), Cosmo (I), Le Luci della Centrale Elettrica (I), Lola Marsh (IL), The Charm The Fury (NL), Bubituzak (TR), Motorpsycho (NO), Kinsfolk (SK) і Rein (S).

Унікальний шанс виступити на Europe Stage цього року мають і українські гурти. Прийом заявок на участь у конкурсному відборі Sziget за правилами на сайті http://sziget.bigmir.net/ закінчується сьогодні, 16 березня, о 20:00.

Фестиваль Sziget відомий своєю різнобарвною і вкрай насиченою програмою, яка триває 24/7 на 50 локаціях великого острова в центрі Будапешта.

Квитки зі знижкою на цьогорічний Острів Свободи доступні до 31 травня.