Wind of change - триб'ют-група, що присвятила себе великої німецької рок-групи Scorpions.
Поштовхом для створення триб'ют-групи послужило сумна звістка про те, що турне 2013 було у Scorpions прощальним. Легендарна група виникла в 1965 (!!!) року, пік її успіху припав на 80-ті, але і в ХХI столітті старі пісні Scorpions звучать актуально, а нові альбоми показують фантастичний клас цих музикантів.

Але час бере своє, і "Скорпи" йдуть на пенсію. Група Wind of change, названа по одній з найкрасивіших пісень "Скорпи", це - п'ятірка фанатів Scorpions і одночасно - п'ятірка високотехнічних зіграних музикантів, ідеально виконуючих найкращі хіти легендарної групи. Особливо дивує вокаліст. чий тембр практично збігається з здавалося б неповторним "гугнявим голосом" Клауса Майне. Любителі Scorpions будуть приємно шоковані таким схожістю.

Їхні концерти завжди проходять при аншлагу і групу звуть знову в ті міста, де вони вже побували. Гарячий hard'n'heavy в дусі Rock you like a hurricane і спекотні балади типу When the smoke is going down, виконані з любов'ю і майстерністю, не залишать Вам вибору: тепер і Ви - фанати цієї групи. І Вас торкнувся вітер змін.

Дата: 19 грудня 2014
Початок: 22:00
Адрес: Київ, Docker’s ABC, вул. Хрещатик-Заньковецької, 15/4 (Пасаж)
Квитки:
Бар – 75 грн.
За столом – 75 грн.
Фан-зона – 75 грн.
Придбати квитки можна в касах міста Київ, а також в закладі Docker Pub (Київ, вул. Богатирська 25), Docker's ABC (Київ, вул. Хрещатик-Заньковецької, 15/4 Пасаж)

Wind Of Change трибют групи Scorpions