Здійснилося! Ще не погали гарячі захоплення після виходу ЕР альбому «For Ever» в кінці 2015 року, як ВУЗВвже дописали повноцінний альбом - подарунок шанувальникам творчості до 20-річчя колективу.

Як розповів засновник та лідер гурту Олександр Стьоганов: «Деякий час я активно займався продюсуванням артистів, зйомками кліпів, писав пісні для Потапа і Насті Каменських, гурту «Время и Стекло » та інших. Весь цей час мене на вулиці зупиняли фанати і просили відродити всіма улюблений ВуЗВ. У соц. мережах шанувальники задавали питання про групу. ВуЗВ не пропадав. Ми збирали ідеї, писали, переосмислювали і нарешті, можемо все представити».

Через стільки часу українські музиканти, за підтримки лейблу Moon Records на чолі з Андрієм Пасічником, готові здивувати і порадувати вірних шанувальників творчості нестандартним, в стилі ВуЗВ, бунтарським і сильним матеріалом. Завдяки любові і вірності шанувальників, після ряду змін в країні, ВуЗВ записали повноцінний альбом, до створення якого були запрошені близькі друзі гурту: Сергій Сивохо, The Вйо, Віктор Павлик, Лавіка, Віктор Бронюк та інші.

Альбом ВуЗВ «For Ever!» доступний в iTunes и Google Play.