Український музикант випускає третій альбом під назвою «Паперовий сніг». Сольна платівка співака побачить світ вже незабаром, після чого Мірзоян відправиться у всеукраїнське турне.

В світлі подій, які зараз відбуваються в країні, у cпівака виникло бажання позбавити альбом композицій, присвячених гострій тематиці сьогодення. Для таких пісень буде відведено особливе місце. Базові цінності – це і є головна ідея альбому.

«Кажуть «папір стерпить усе»… всі зім’яті в сніжку аркуші - невдалі вірші, розірвані на сніжинки листи непотрібних слів, - ділиться Арсен Мірзоян. - Я ще пригадую сніжинки, які вирізали дітьми з газет. І в кожній газеті, як не крути, була якась подія. З гучними заголовками, сенсаціями того часу. Але дітям, яка цікавість до тих речей? Розумітись на них можуть лише дорослі, а світ дорослих - завжди нудний. За ці два роки дуже багато написаного мною так і не побачило світ… В альбом потрапили ті пісні, які пройшли перевірку часом.

Синґлом альбому «Паперовий сніг» є вже відома композиція "Можеш як", але подивимось, яка пісня стане флагманом врешті-решт», - додає Мірзоян.

Розпочнеться всеукраїнський тур 24 листопада 2015 з виступу у Львівській Опері, далі 25 листопада – Червоноград, 
27 листопада - Івано-Франківськ, 
28 листопада – Калуш, 
29 листопада – Коломия, 
30 листопада – Чернівці, 1 грудня –Тернопіль, 
2 грудня – Хмельницький, 
3 грудня – Вінниця, 
4 грудня – Житомир. Серединою туру стане концерт в Києві, який відбудеться 7 березня в Жовтневому Палаці. Після чого тур продовжиться іншими містами.

Арсен Мірзоян афіша тур