Нарешті очікування хай незначної, але такої відданої армії українських фанатів залишилися виправданими – альтернативна метал-група (особисто я в частині про метал дуже сумніваюся, та хто ж не повірить Вікіпедії) Sick Puppies дала сольний концерт в досить новому, але вже улюбленому багатьох закладі Sentrum.

Вони не лише не побоялися приїхати в Україну, тоді як добрий десяток заморських артистів повідміняли чи перенесли свої концерти, а й прогулялися майданом, як і наш старий знайомий, лідер Thirty Seconds to Mars, Джаред Лето. Правда без лишнього пафосу і фотоспалахів, по-скромному. А от автограф-сесія відбулася, як і заплановано було – у переддень концерту; як і обіцяв – Шимон Мур потиснув руку опісля концерту кожному бажаючому висловити захоплення і вдячність фанату.

Група вірна своїм прихильникам: «люди хочуть року і відірватися, раді допомогти» – стверджують музиканти у твіттері та цілком реалізовують сказане на практиці.

Sick Puppies фото

Розігрівають публіку добре відомі фанатам Thousand Foot Krutch, бо і перед ними виступали два роки тому, запальні Grandees, що по формі та стилістиці нагадують Limp Bizkit, Korn та Rage Against the Machine, по змісту та енергії – світових ікон металу. Контингент вибагливий, але вже з другої пісні розігрів сприймається на ура. Проте всім ясно для чого ми тут зібралися, і зовсім скоро на сцені з’являються головні герої вечора – Шимон, Емма та Марк.

Sick Puppies фото

Їхня енергія, щирість і самовіддача не дають стояти осторонь того, що відбувається: народ підспівує – як хіти та сингли, так і маловідомі композиції, підстрибує мало не до височенної стелі клубу, виконує будь-яку команду Мура. Фронтмен досить красномовно та не без мови жестів висловив своє ставлення до тих, до не бажає підходити ближче. «Люди, ви готові зробити цю ніч найкращою в своєму житті?!» Ще й питаєш. Та ми готові були надривати горлянки до повної втрати голосу і носити тебе на руках, коли ти заскочив в натовп. Тендітна брюнетка у спокусливих шкіряних штанах, Емма виявилася найвправнішим басистом з досі бачених. Швидкі ритми ударних поруч з її драйвовими басовими партіями вже зводять з розуму, а тут ще й вокал, в який неможливо не закохатися. Найкраща ніч? Цілком можливо. Поки що.

Автор: Надя Царик
Фото: Настя Варбан