М’яку і ніжну версію національного гімну створив київський гурт LAFESTA music project. Зробити lounge -ремікс музикантів надихнуло бажання по-новому виразити знайомі кожному українцю слова. «Це варіант не для стадіонів і зустрічей делегацій, а для тих миттєвостей, коли людина залишається наодинці із собою. Це ніби мамина колискова, ніби настрій вечірнього міста і сходу сонця над степами України», ? розповідає Ігор Куксенко, LAFESTA

LAFESTA music project – єдиний у Східній Європі гурт, який виступає в стилі electro & lounge opera. Взявши за основу танцювальні ритми funky-house, глибину lounge, jazz-іпровізаційність і доповнивши все електронним саундом, LAFESTA створили власне звучання, в тому числі у цьому дивовижному форматі (поєднання унікального оперного вокалу та сучасної музики).

Кліп LAFESTA на пісню «Electro Opera», який поклав початок стилю, був знятий в «Місті майбутнього» (Іспанія, Валенсія) за активної підтримки мерії міста. Ще два кліпа було знято в Лондоні («City jungle») і Барселоні («Easy»). Їх пісні, записані в супроводі симфонічного оркестру стали саундтреками до Fashion TV, а пісня «Art- life» ? до передачі «Світське життя» на каналі 1+1.

У складі гурту Ігор Куксенко (DJ / електро- перкусія) та Микола Майструк (саксофон / електро-саксофон ). Обличчям і чарівним голосом LAFESTA є солістка Ольга Россі. Саме вона в якості переможниці «Міжнародного фестивалю молодіжної пісні» (Кельце, 2001) була обрана Шейлою Боннік (солісткою легендарного гурту Bonny M, яка була в журі конкурсу), щоб заспівати з нею на завершальному гала-концерті. Ольга Россі має вищу академічну вокальну освіту, є учасницею багатьох теле-, і радіопроектів, лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів. У такому складі LAFESTA (в перекладі з іспанської ? «свято») зіграли більше 920 концертів в 16 країнах світу. На думку музичного журналу «Djam» LAFESTA є одним із найстильніших і найпопулярніших музичних проектів у Східній Європі.