Лідер та вокаліст українського гурту ФІОЛЕТ Сергій Мартинюк, він же Колос, у рамках роботи над своїм сольним однойменним проектом, презентує слухачам другу частину нового альбому «Як я живу».

Перша частина побачила світ напередодні нового року і фактично систематизувала річні напрацювання музиканта: під однією обкладинкою та назвою були зібрані всі видані протягом 2014-го року сингли + в якості бонусу, декілька аудіовіршів, які зачитав Колос.

«Друга частина музичного життєпису під назвою «Як я живу #2» - логічне продовження першого: всі симптоматичні речі, так чи інакше присутні в моєму житті, лягли в основу записаних пісень. Як би там не сприймалися пісні слухачем, для мене ці треки в контексті щирості щось вийняте з грудей і віддане на загал… Маю надію, хто слухатиме, той почує все, що я хотів донести. Як і обіцяв (за винятком, щоправда, деяких моментів) – альбом буде витриманий у максимально мінімалістичній естетиці, хоча місце для легкого експерименту знайшлося і тут. Заціните самі!», - розповів Колос.

У роботі над піснями традиційно брав участь Колік Тимощук, гітарист ФІОЛЕТу, який займався як інструментальним накопиченням матеріалу, так і аранжуванням треків та їх кінцевим звучанням. Долучився до процесу і клавішник «фіолетових» Петро Свіст.

Уже 7 березня 2015 стартує всеукраїнський акустичний тур Колоса і виглядатиме концертний графік наступним чином:

7 березня - Рівне
9 березня - Острог
10 березня - Житомир
11 березня - Київ
12 березня - Черкаси
13 березня - Полтава
14 березня - Суми
15 березня - Харків
16 березня - Дніпропетровськ
17 березня - Одеса
18 березня - Вінниця
19 березня - Чернівці
20 березня - Івано-Франківськ
21 березня - Тернопіль
22 березня - Львів

До слова, новий альбом Колос виклав для вільного завантаження на своїх офіційних сторінках у соціальних мережах.

«Найкращою подякою за пророблену роботу буде ваше відвідування турових концертів», - зазначає вокаліст «ФІОЛЕТУ».

КОЛОС