26 березня 2013 відбувся довгоочікуваний світовий реліз нової платівки культових Depeche Mode під назвою «Delta Machine». Тринадцятий альбом Depeche Mode складається з тринадцяти пісень, з фотографією для обкладинки від фотографа і режисера Антона Корбейна (це восьма за рахунком обкладинка альбому, яку Корбейн розробив для групи). Що цікаво, новий логотип для Depeche Mode розробив теж Антон Корбейн. На фотографії обкладинки альбому відображений вигляд з вікна Jungle City Studios, нью-йоркській студії, в якій записувався альбом «Delta Machine». Після дуже вдалого сінглу з альбому «Heaven», група випустила другий сингл під назвою «Soothe My Soul», який є 51-м синглом в дискографії групи.

Декількома днями раніше, 24 березня 2013, в музейному кварталі Відня пройшло дійсно унікальне шоу. Саме там під час спеціального концерту був презентований альбом Delta Machine. Виключно для віденського концерту був підготовлений спеціальний сет-лист концерту, а також до співпраці було залучено Тімоті Сачченті (Timothy Saccenti) (режисер кліпу «Heaven»), який створив спеціальний відеоряд під всі виконувані Depeche Mode композиції. Порядок виконання пісень і унікальний відеоряд презентації були ексклюзивними, і показані тільки на концерті 24 березня в Відні.

Depeche Mode

Випуск нового альбому і підготовка до світового туру на підтримку «Delta Machine» не могли повністю залишити Depeche Mode в стороні від актуальних проблем сьогодення, до яких учасники Depeche Mode завжди ставилися з розумінням. На спеціальному заході, який відбувся в Берліні, світовий відомий годинниковий бренд Hublot і Depeche Mode оголосили про партнерство з метою благодійності. На цей раз співробітництво Hublot і Depeche Mode буде направлено на допомогу благодійному фонду Charity: water, який ставить своїм завданням забезпечити питною водою людей в країнах, що розвиваються.

Спільним продуктом від Hublot і Depeche Mode є хронометр «Limited Edition of Big Bang Depeche Mode» випущений кількістю 250 штук, і всі кошти від продажу якого надійдуть до фонду Charity: water.

І хочеться нагадати, що вже дуже скоро, концертом в Тель-Авіві 7 травня 2013 стартує масштабний світовий тур групи на підтримку альбому «Delta Machine», в рамках якому 29 червня 2013 Depeche Mode виступить у Києві на НСК «Олімпійський»!

Depeche Mode Відень