15 серпня, відбулася прем’єра нового відеокліпу Vivienne Mort на пісню «Пташечка». Режисером виступила Дарія Гай. Зйомки відео тривали два дні і проходили на вулицях найбільш населеного міста Індії, Мумбаї.

«Мене запросили в Мумбаї, створити саундтреки до індійського фільму. Тоді ж виникла ідея екранізувати там «Пташечку». Героями кліпу стали мої індійські друзі, а також ми зупиняли випадкових перехожих і задіювали їх у зйомках. Добре, що у Болівуді кожен хоче попасти в кіно. Розповідати про Індію не просто. Про неї краще дивитися по людях, які щойно звідти повернулися. Чи можливо сфотографувати нічний океан? Вийде просто чорний колір. Але той, хто стоїть навпроти чорного океану – він відчуває густу темряву, нескінченність Всесвіту, стає свідком кожного руху свого розуму. Ця Індія – одна з найкращих кімнат нашого дому. В неї варто зайти кожному, хоча б раз. Повна картина моїх відносин з цією чарівною країною – у відеокліпі «Пташечка».

Реліз пісні відбувся 1 березня 2016 року. Композиція також увійшла до альбому «ROSA», який вийшов у світ 15 березня 2016 року. Платівка включає в себе сім треків, об’єднаних концептуально. Альбом видано на лейблі Enjoy Records. Нагадуємо, що у вересні 2016 року Vivienne Mort збираються у всеукраїнський акустичний тур з новою програмою. Також, у рамках туру, плануються концерти у Польщі.