Красива пара в метро – милується одне одним, не соромиться поцілунків. В їх серцях звучить особлива музика, яку хочеться згадувати з першим снігом, а щоліта переживати знову.

«Спершу я не уявляла, як ми будемо знімати в метро... Яка реакція буде у людей?!... Але вже у процесі зрозуміла, що це мистецтво і нехай кожен сприймає як йому завгодно! Був, правда, момент, коли потрібно було переступити свою обережність та внутрішню закритість, адже роль була закоханої. Ще й актора, який грав мою половинку, я побачила вперше в житті!» – розповідає володарка титулу Міс Україна Анна Заячківська, яка зіграла одну з ролей у кліпі гурту Веремій «Перший сніг» і відтепер планує пов’язати своє життя з кіно.

З «Першим снігом» в перші дні літа Веремій втілює в життя намір писати пісні на лірику, близьку кожному чутливому українському серцю, як для багатьох із нас легендарні «Вона» Плача Єремії, або «Відпусти» Океану Ельзи, чи «Спи собі сама» Скрябіна. З чим пов’язано захоплення новими темами гурту, який грав фолк-метал, а нещодавно видав таку несхожу на себе пісню, розповідає фронтмен гурту Віталій Калініченко:

«В плані патріотичного року і фолк-року ми зробили доволі багато для країни і не хочемо тупцювати на місці. Бо наразі кожен другий гурт різко став мегапатріотичним, і це виглядає штучно. Є купа цікавих тем, купа музичних прийомів, ходів, які ми не використовували. А музика – це річка, яка не стоїть на місці, і якщо хочеш не втопитися в ній, маєш навчитися плавати. Тому зараз ми готуємо новий подих нашої музики – новий альбом, який є певним розвитком творчості для нас, нашою еволюцією. Ми робимо нову музику за покликом серця з головним акцентом на якість.Тому від нас кожен день варто чекати чогось нового і сучасного. А новий альбом, який пишемо зараз, хочеться зробити більш мейнстрімовим, альтернативним, але з експериментами нашого традиційного звучання.»

Перший сніг у кожного свій. Він може бути в пам’яті, як ностальгія за світлими митями життя. Веремій зняв кліп про особисте і вірить, що ця музична магія здатна повертати у минуле і проектувати майбутнє, надихати і спрямовувати, допомогти пригадати і зберегти найцінніше.