Коли чуєш Woodstock, то виникають асоціації зі славнозвісним рок-фестивалем США, який вперше пройшов в 1969 році під гаслом: Peace, Love and Happiness («Мир, любов і щастя»). Тоді на одній з ферм штату Нью-Йорк, зібралося близько 500 тисяч гостей, аби послухати The Who, Дженіс Джоплін, Джо Кокера, Джимі Хендрікса, Карлоса Сантану і багатьох інших музикантів.

Але, ми не в Америці, а надворі 2016 рік. Радує, що тепер за новими емоціями і естетичною насолодою не обов'язково їхати за океан. В Україні з'являється дедалі більше фестивалів для меломанів: столичні UPark Festival, Atlas Weekend, Hedonism, луцький «Бандерштат», ZAXIDFEST у львівській області, «Файне місто» в Тернополі і, звичайно ж - Woodstock Ukraine - единий в Україні безкоштовний рок-фестиваль!

Фестиваль Woodstock Ukraine проходить вже п'ять років поспіль, останні 2 роки - у затишному та історичному місці - на території замку Свірж Львівської області. Мета проекту - об'єднати українців з різних частин країни, підтримувати благодійний волонтерський рух в Україні, розвивати музичну культуру. Гасло фестивалю - Мир, кохання, музика як і у фестивалю Woodstock`1969.

“Рішенням проводити щорічний фестиваль Woodstock в Україні як завжди стала ідея. Ідея створити місце, де молодь зможе спілкуватися на мові музики та свободи, місце, де ти можеш бути самим собою, відкинувши проблеми великого міста, поєднатися з природою, музикою та знайти нові знайомства з людьми, які мислять так само, як і ти: ЗА мир, любов та музику! Для нас важлива складова Woodstock — це виховання, поєднання молоді та розкриття потенціалу української рок-музики. Тут нові українські гурти мають змогу, з одного боку, показати свою творчість, а з іншого боку — побачити виступи західних рок-гуртів. Фестиваль завжди був та буде безкоштовним для відвідувачів, музиканти виступають, також, без гонорару — це константа. Як Організатори ми забезпечуємо інфраструктуру, чистоту, зручності та розваги, але й потребуємо від відвідувачів виконання правил перебування на фестивалі- Не палити, Не смітити, Не розпивати алкогольні напої, поводити себе доброзичливо та ввічливо, адже цей фестиваль зроблено волонтерами для волонтерів та соціально-відповідальних людей” - організатор та член правління ВБФ “Серце до Серця” Євгенія Баранська.

Відвідувачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими іменами і наживо послухати вже відомих виконавців. Цього року вже заявлені такі команди: The Snuff (Чехія), Скрябін, «Дай дарогу» (Білорусь), Clock Machine (Польща), WILD PIG (Польща), українські рокери Sinoptik, Indytronics, Fontaliza, Detach, Фіолет, Тріставосемь, Arlett , EЁ.

«Було дуже здорово - поїздка, атмосфера, сцена, звук, територія і організація була на вищому рівні, ставимо організаторам 5 з 5-ти! Соціальна важливість таких фестивалів величезна! Крім того, це унікальній досвід як для музикантів-початківців так і для визнаних колег. А ще безкоштовний вхід - фестиваль тримається на благодійництві та ентузіазмі, а результат приголомшливий!», - музиканти рок-гурту Indytronics.

Музичні гурти на сцені - це не вся програма рок-фестивалю - театральні постановки, перфоменси, майстер-класи, вело-екскурсії, кінопокази, запливи на човнах, посиденьки біля вогнища - в організаторів, волонтерів та гостей насичений графік.

Організатор фестивалю - Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», який проводить благодійні акції, щоб зібрати гроші для лікування та діагностики дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в обласні дитячі лікарні України. Протягом 10 років фонд зібрав більше 25 млн. гривень.
Музиканти, глядачі та волонтери фестивалю Woodstock Ukraine живуть в наметовому містечку біля старовинного замку Свірж. Вхід безкоштовний, але потрапити на фестиваль зможуть тільки зареєстровані відвідувачі. Це, до речі, єдиний безкоштовний для глядачів фестиваль такого масштабу. За три дні український Вудсток відвідує понад 10 тисяч людей, зарубіжні глядачі також полюбляють приїжджати, і половина музикантів з-за кордону.

На Вудстоку працюють близько 150 волонтерів з різних куточків України, стати волонтером можна до 30 червня, заповнивши анкету на сайті фестивалю.

На території табору передбачена охорона, медпункти, магазини, кафе, працює кухня, душові кабіни, банкомат. Фестиваль по праву може вважатися найчистішим фестивалем - на території встановлюються сміттєві контейнери для сортування сміття, більше 150 біотуалетів. Під час проведення фестивалю і після закінчення гості і волонтери ретельно прибирають територію. Це принципове питання для організаторів і завдання - донести цей посил для учасників та гостей.

За кілька років існування фестиваль Woodstock Ukraine став улюбленим місцем і для гостей з інших країн. Для української молоді Вудсток, без перебільшення є найяскравішою подією року.

Запрошуємо до сім'ї Woodstock Ukraine! Але після реєстрації на сайті: http://woodstock.in.ua

28-30 липня 2016 р. Замок Свірж. Львівська обл.

Woodstock Ukraine