Вперше, за багато років фестиваль Рок'N'Січ набуває Міжнародного Статусу! 8-9 червня 2013, Труханів Острів, Київ. Вже оголошено наступних музикантів: ВВ, PAIN, БумБокс, ТНМК, Тартак, Крихітка, СКАЙ, Кому Вниз, Helltrain, Clawfinger… Й це ще зовсім не повний список масштабного музичного опен-ейру!

Вперше фестиваль відбуватиметься за підтримки мерій Києва та Стокгольма! Вперше на фестивалі неймовірна поза музична програма: - виставка легендарних мотоциклів Harley Davidson - виставка-змагання з тюнінгу, автозвуковому спорту та Racing - Drive Show «Золоте Кермо України» на Кубок Олега Скрипки - лицарський турнір - величезна кількість розваг та конкурсів від усіх партнерів фестивалю.

Особливістю та однією з головних ознак фестивалю залишається головна сцена «Баржа» на хвилях Дніпра. Загалом на фестивалі запланована робота 3-х сцен із цілодобовим розкладом.

Новою традицією фестивалю стане участь у ньому багатьох молодих рок-гуртів з України та Швеції.

«Ми робимо дійсно грандіозний проект. Українська та шведська автентика багато у чому споріднені, тож поєднуються дуже органічно й природно. Буде багато якісної музики та яскравих емоцій»
лідер фестивалю, Олег Скрипка

8 та 9 червня,
Грандіозна подія - Фестиваль Рок'N'Січ
Вхід Вільний!

Рок Січ фестиваль 2013