У Чорноморську завершився 16-й Koktebel Jazz Festival 2018, який проходив з 16 по 19 серпня на базі Чайка у самого моря.

За 4 фестивальні дні на 4 сценах фестивалю виступили майже 60 музичних колективів, деякі з них приїхали в Україну вперше саме на Koktebel Jazz Festival, як наприклад такі зірки як Inner Circle і Martina Topley-Bird (екс-вокалістка Massive Attack).

За минулий вікенд фестиваль відвідали близько 35 тис. чоловік. Перший день фестивалю традиційно став Днем української музики, коли на Nu Jazz Stage запалили Олег Скрипка і НАОНІ, ONUKA, Dakh Daughters і Heart Beat Brass Band - переможці минулорічного відбору Open Stage.

Другий день став тріумфом молодої української музики та лейбла Masterskaya, який активно займається її розвитком. Alina Pash, Yuko, [O] і новий проект Івана Дорна Jazzy Fanky Dorn показали унікальний зріз кращої альтернативної української музики за один незабутній вечір.

Окрасою нічної сцени стала вечірка від партнерів фестивалю - радіо DJ FM. Всю ніч на березі моря грали TANA, dj Semenich і dj Feenly.

В суботу 18 серпня виступили найпотужніші хедлайнери. Лаура Марті, співачка року за версією Elle Ukraine презентувала свій абсолютно новий проект SHINE, який відкрив артистку з зовсім іншого боку. Koop Oscar Orchestra порадували публіку своїм шоу, зіграним після довгої перерви в творчості. Мартіна Топлі-Берд, знаменита вокалістка Massive Attack, прибула в Україну вперше, і саме на Koktebel Jazz Festival. А Morcheeba представили свій новий альбом "Blaze Away" в Україні саме в Чорноморську.

Зірка ізраїльської сцени Марк Еліяху і Марініта на новій сцені Jazz & Blues Cafe за підтримки посольства держави Ізраїль зіграли незвичайний авторський інтернаціональний проект, а вночі на Special Stage свій сет представив DJ Tapolsky.

Завершальна неділя перетворилася на безперервну танцювальну вечірку: Drum & Tuba Band, Laud, Dz'ob, Beissoul & Einius. Inner Circle і Фелікс Шиндер і Гроші Уперед не випустили з чіпких обіймів драйву жодного глядача, що навіть випадково опинився в межах чутності сцени. А ХЗВ All Stars Band стали монументальною хуліганською крапкою, яка незабутньо завершила ці веселі, хуліганські, щасливі і вільні вихідні.

Кожен день в City Cafe проходили унікальні лекції про сучасне мистецтво від фестивалю Artishok, а на дитячому майданчику маленькі гості Джаз Коктебель розвивали свої художні здібності. На пляжі поряд з Nu Jazz Stage проходили активності від партнера фестивалю НЛО TV, а кожен бажаючий міг сфотографуватися або просто розслабитися в фотозоні.

Друзі, дякуємо вам за ці зустрічі і побачимося в наступному році! Він буде ще краще! Ми чекаємо з нетерпінням!