Нон-стоп програма європейського фестивалю Sziget 2017, яка розважатиме фанів протягом цілого тижня 9-16 серпня 2-17, продовжує доповнюватися. Сьогодні до лайн-апу Sziget 2017 додалися Macklemore & Ryan Lewis, Biffy Clyro, Birdy, Breaking Benjamin, Tycho, Don Diablo, Marteria, Allah-Las, Bakermat і HVOB!

Sziget Festival – це більше 50 майданчиків з нескінченною різноманітністю програм за участю визнаних хедлайнерів, найзахопливіших на сьогодні гуртів, свіжих європейських талантів, знакових діжеїв, world music артистів з усього світу і багатьох інших. Варто поглянути на вже заявлених виконавців Sziget, щоб зрозуміти, що це буде дуже інтенсивний тиждень! Квитки на Острів Свободи зі знижкою доступні до 31 травня.

А 30 квітня в клубі Sentrum у Києві відбудеться концерт-фінал Конкурсного відбору на Sziget серед українських гуртів за участю O.Torvald, Zetetics, Atomic Simao, Detach, Atmasfera і The Cancel Band. Урочисто обраний переможець представить Україну на Sziget Europe Stage вже цього літа! Вхід на фінал вільний, але з можливіст​ю​
придбати особливі квитки, які дозволять гарантовано потрапити на концерт: FAN "ранній вхід" (всього 100 квитків) і VIP-місця.

Цього року на Острові Свободи виступить і "білорусько-український загін музичного опору" Brutto та етно-хаос гурт ДахаБраха.