Концерти туру до 20-річчя групи Океан Ельзи, на думку більшості глядачів, в цей непростий час стали символом єднання українців в різних частинах країни.

Протягом місяця, з 31 травня по 28 червня 2014 року, концерти туру «Океан Ельзи – 20 років разом!» зібрали близько 250 тисяч глядачів на п’яти найбільших стадіонах у Львові, Дніпропетровську, Харкові, Києві та Одесі.

Концерт в Києві на НСК «Олімпійський» став найбільш масовим в історії країни – 75 тисяч глядачів! Ні вітчизняні, на іноземні виконавці не збирали на свої квиткові сольні виступи такої кількості людей.
Ексклюзивним моментом київського концерту туру став окремий виступ «історичного» складу групи: Юрій Хусточка, Павло Гудімов, Дмитро Шуров, Денис Глінін та Святослав Вакарчук

На концертах туру на глядачів чекали декілька сюрпризів. Зокрема, в Одесі Святослав Вакарчук виконав легендарну пісню Леоніда Утьосова «У Чорного моря» під хоровий супровід 40-тисячного стадіону.

Спеціальними гостями в різних містах стали: Андрій Хливнюк, група Бумбокс з концертною прем’єрою спільної пісні ОЕ та ББ – «Це зі мною» (Одеса); Тіна Кароль в дуеті з лідером ОЕ виконали проникливу «Коли навколо ні душі» (Дніпропетровськ); молодий виконавець, переможець проекту «Голос країни-3» Ігор Грохоцький разом зі своїм тренером Святославом Вакарчуком виконав композицію «Він чекає на неї» у Харкові та Києві. А у Львові на сцені з ОЕ виступили відразу 2 молодих артисти, також учасники проекту «Голос країни» різних сезонів: Христина Соловій та Леонардо.

Єдиний виступ, що тимчасово перенесений на невизначений термін - концерт у Донецьку. Подія обов'язково відбудеться після погодження організатором нового майданчику (запланований - льодова арена "Дружба" - зазнала значних пошкоджень під час пожежі та непридатна до проведення будь-яких заходів)

Океан Ельзи

Океан Ельзи щиро, від усього серця дякує своїм прихильникам за роки любові та за неймовірні відчуття присутності однієї великої родини протягом усього туру. Окрема величезна подяка нашим фан-клубам за фантастичні флеш-моби!

Також повідомляємо, що по завершенні туру продовжуємо роботу по гуманітарним проектам Океану Ельзи.
На сьогодні активності ведеуться за наступними напрямками:
- триває закупівля медикаментів для поранених військовослужбовців, що проходять лікування у Головному військовому шпиталі (м. Київ) та інших шпиталях;
- забезпечення необхідними ліками та відповідними матеріалами військово-польових шпиталів та медпрацівників в зоні АТО (ці активності проводяться у співпраці з «Волонтерською сотнею»)
- пряма фінансова підтримка програми переселення дітей-сиріт та інвалідів зі Сходу України (через Одеський волонтерський осередок)
- підтримка родин, чиї близькі загинули чи постраждали під час подій 2 травня в Одесі
За потреби спектр допомоги буде розширено.

Щодо подальших планів групи, то на сьогодні вже оголошено про великий концерт присвячений Дню незалежності нашої країни, що відбудеться 24 серпня у Львові на стадіоні «Львів-Арена». Також восени триватиме четверта, заключна частина великого дворічного туру «Земля» країнами Північної Америки, частково - центральної Європи.