Відомий український колектив позитивної пісні The Вйо представляє новий сингл «Ципа». Пісня написана в кращих традиціях ірландських пивних пабів - запальна мелодія, легкий текст і народні мотиви. Музиканти присвятили сингл «Ципа» унікальній однойменній крафтовій броварні Закарпаття, що варить своє пиво у величезних «яйцях».

Пісня записана спільно з Олегом Гнатівим - продюсером Familia Perkalaba, більше відомим інтернет спільноті під іменем Мох.

«Пиво в Гуцулії, то розвідний ключ для язиків. Гуцули в роботі малоговіркі. Але пиво, то мастило, яке полегшує роботу підшипників у мізках. А коли пиво сідають пити куми то і виходить, як в пісні. Два куми - Кувалдін (The Вйо) і Мох (Familia Perkalaba) на пиві, з пивом, у пиві – радять кайфувати від справжнього», - поділився своїми думками адепт Глибокої Гуцулії Мох.

15 вересня в київському арт-клубі Docker відбудеться концерт гурту The Вйо, на якому музиканти зіграють свої кращі пісні. Незважаючи на щільний концертний графік, колектив активно працює над новим альбомом, який за словами музикантів, буде презентовано наприкінці осені.