Несподівано романтичний кліп на пісню «Heartbeat» від гучного білоруського тріо THE TOOBES побачив світ!

Після скандального відео “для хлопчиків” на пісню "Let's dance”, The Toobes вирішили не баритися з відео “для дівчат”. Тому, попередили музиканти, цицьок у кліпі на пісню "Heardbeat" не буде! Режисер ролика Артем Лобач придумав історію героїні в роскішному американському лімузині. Молоді мінські артисти зіграли “love story” по усім правилам голівудської мелодрами: любов, свобода, швидкість, почуття, інтрига та happy end!

The Toobes — одна з найбільш гучних та яскравих гуртів на східноєвропейській альтернативній сцені. Тріо стало переможцем десятка фестивалей у Польші та фіналістом телешоу Must Be The Music. Музыканти є володарями багатьох винагород та мають досвід виступу на одній сцені з такими “глибами”, як Franz Ferdinant, Ліам Геллахер, Deep Purple, ведуть активну гастрольну діяльність і пишуть третій студійний альбом.

THE TOOBES

Свою оцінку бенду дав відомий бритаець Tricky:
“Я вражений. The Toobes — найкращий гурт, який мені довелося почути за багато років, і при цьому вони не з америки чи Британії, як можна було очікувати. Гадаю, саме завдяки їм Білорусія з»явиться на музичній мапі світу!”