Анатолій Гернаденко - музикант з Білої Церкви, який професійно грає на барабанах вже більше десяти років, захоплюється грою на перкусії. На даний момент Анатолій - сесійна барабанщик в гурті Ana Baston.
The Snow - це сольний проект Анатолія. У ньому висловлюється все те, чого не дістає у грі на барабанах. The Snow - це нова музика, музика ханга.

Інструмент ханг був винайдений Феліксом Ронер і Сабіною Шерер у 2000 році у Швейцарії. ханг - це перкусійний інструмент, який складається з двох сферичних сегментів і більше схожий на літаючу тарілку прибульців. Та й звуки, які з нього можна витягати далеко не «земні». Але ханг, який ви чуєте в The Snow - це ханг родом з Пітера, який виготовив Віктор Левінсон. Виготовлення ханга - великий секрет, але пітерському майстру вдалося його розкрити і тепер він виготовляє Ханги так само успішно, як і швейцарці.

Вперше Толік побачив і почув ханг на записах Давида Сварупа з Італії, який зараз є, напевно, найвідомішим музикантом, що грає на цьому інструменті. «Я закохався у звук ханга з перших нот і відразу захотів на ньому грати» - говорить засновник проекту The Snow. Склалася думка, що на хангу не можна навчити грати: ти або береш і граєш, або ні. Наш герой просто взяв Ханг в руки і заграв. І до цих пір грає, і з Давидом Сварупом теж.

Але гра на хангу - це не все, в чому полягає талант музиканта. У Анатолія є особливість: він запам'ятовує композиції і ритми, які грає. Найчастіше гра на Ханга - повна імпровізація. Але якщо ви попросите The Snow зіграти ось ту пісню, яку чули на записі, він вам її зіграє. Запам'ятовувати те, що граєш на хангу вкрай складно, але йому це вдається. Це більше пам'ять рук, ніж гра по нотах, відчуття інструменту.
У нашій студії The Snow виступає не вперше. А ми знаємо його як позитивну, сонячну і талановиту людину, том, і запрошуємо вас на концерт, гарантуючи космічне задоволення.

P.S. Наш музичний друг вирішив відкрити свій талант всій Україні і пішов на шоу «Україна має талант». Так що дивіться і слухайте The Snow ще й у вихідні на каналі СТБ.

Дата: 20 квітня 2013
Початок: 19:00
Адрес: Київ, «Vedalife», вул. Гончара, 90/92, (044)3604690, (093)8756109
Вхід: 40 грн

THE SNOW гра на хангу