12 вересня 2016 The Jossers випускають дебютний повноформатний альбом "Unsupported Bravery of Local Kids". Реліз доступний на більшості безкоштовних платформ, а також доступний для покупки на Google Play та Bandcamp. Після випуску альбому The Jossers вирушають в український тур.

Робота над альбомом розпочалася улітку 2015 року на київській студії SoundPlant. "Unsupported Bravery of Local Kids" спродюсований самими музикантами у тісній співпраці із звукорежисером SoundPlant Антоном Блащуком. Альбом включає вісім пісень та два інструментальних треки, т.зв. «людії».

Треклист:
1. Wardrobe-shrine
2. What Is Wrong
3. Moron
4. Bronchitis (to climb the ladder)
5. The Interlude
6. Doublethink Is Nothing
7. Already Counted Numbers
8. Summary
9. This is it
10. The Outrolude
(00:39:36)
Слухати: https://soundcloud.com/thejossers

«Ви, мабуть, нерідко бачитесь з тими людьми, яких у дитинстві називали друзями та були впевнені, що це назавжди. Проте у певний момент ваші шляхи розійшлись, і зараз ви бачите, що багато дітей, а тепер ваших однолітків, не змогли стати тими, ким вони хотіли. Unsupported Bravery of Local Kids – про дітей, що не змогли протистояти вихованню, школі, чому завгодно. Про тих, кого вчасно не зрозуміли і не підтримали. Вони прийшли у цей світ, щоб його змінити, натомість світ над ними познущався. І насправді це стосується кожного з нас». – говорить лідер гурту Сергій Воронов.

Альбом став своєрідним кроком убік від панк-року, яким можна охарактеризувати два попередніх релізи T-Shit EP (2014) та Sprookjesteam bootleg (2014). Після тривалого періоду переформатування, дебютний альбом можна віднести до пост-панку та нео-психоделії, а композиційно він близький до арт-панкових ідей західної сцени.

Після випуску альбому The Jossers вирушають в український тур:
23 вересня – Львів, Underground.
24 вересня – Тернопіль, Коза.
15 жовтня – Одеса
22 жовтня – Дніпро, Арт-центр «Квартира»
12 листопада – Харків

Гурт The Jossers (Josser – зі старобританської «священик») виник у прикарпатській провінції – індустріальному місті Калуш (місцева назва – Келуш) влітку 2011 року. У дискографії гурту T-Shit EP (2014), лайв-збірник Sprookjesteam bootleg (2014), та сингл Moron (2015). The Jossers неодноразово вирушали у міні-тури Україною, останній з яких відбувся весною 2016 року (Львів – Одеса – Київ), також виступали на фестивалі Файне Місто 2014 у Тернополі.