Особлива атмосфера, понад п’ятнадцять музикантів-мультиінструменталістів на сцені та головні пісні гурту в новому звучанні. Вже цієї осені The Hardkiss дадуть серію ексклюзивних акустичних концертів. Київ побачить шоу 3 та 4 листопада у Національному палаці “Україна”. 

Вперше за 8 років існування The Hardkiss зіграють акустичні концерти, які відбудуться у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Миколаєві. «Це саме та світла сторона The Hardkiss, — розповідає Юлія Саніна. — Не космічна «Залізна ластівка», а жива та земна птаха. Це саме те перевтілення, на яке так давно чекали від The Hardkiss. Головні хіти гурту пролунають в несподіваних аранжуваннях в акустиці завдяки класичним та народним інструментам.

Постановниками шоу вже традиційно для The Hardkiss стануть Марія Григоращенко, Наталія Лисенкова та Наталія Ровенська (TRI.Direction) — саме вони створили концерт The Hardkiss «Залізна ластівка», який за версією Національної музичної премії YUNA став найкращим концертним шоу 2018-го в Україні. «Це найкрасивіша осінь, яку я так люблю, жіноча лірика та рок-балади», — описує настрій концертів Юлія Саніна. 

The Hardkiss. Акустика 

Харків — 7 жовтня

Запоріжжя — 8 жовтня

Дніпро — 9 жовтня

Одеса — 15 жовтня

Миколаїв — 16 жовтня

Львів — 21 жовтня

Київ — 3 та 4 листопада

Квитки > thehardkiss.com