У молодих артистів знову є прекрасна можливість не тільки показати себе, але й позмагатися за можливість стати найкращим гуртом світу! Знаменитий музичний конкурс The Global Battle Of The Bands знову проводиться в Україні, реєстрацію вже відкрито, а переможці отримають не тільки почесну нагороду, але й можливість запису альбому, зйомки відео та промо підтримку на Заході. Фінал змагання пройде в Берліні.

The Global Battle Of The Bands (або GBOB Challenge) – це найбільший всесвітній живий музичний чемпіонат, який має за мету знайти та відкрити широкій аудиторії кращі таланти не штампованої музики. За одинадцять років GBOB Challenge став найбільшим в світі і найбільш поважним живим музичним змаганням, яке охопило більше 50,000 музикантів.

Крім того, GBOB Challenge заробив репутацію серйозного поштовху для нових груп. Попередні переможці проекту вже мають підписані угоди з Warner Brothers, Universal та EMI і почали співробітництво з провідними продюсерами, в числі яких Jim Lowe (Stereophonics, Charlatans та ін.) та Danny Saber (U2, David Bowie та ін.).

.

В міжнародному проекті The Global Battle Of The Bands можуть брати участь музичні гурти, що грають «наживо» та співають будь-якою мовою світу музичні твори, що досі не виконувалися іншими виконавцями. Склад гурту може становити від 2 до 6 учасників.

Для участі в проекті необхідно скласти заяву на участь у GBOB Challenge та сплатити реєстраційний внесок – 25 USD (600 гривень) з кожного учасника гурту. В кожній країні, що є учасником The Global Battle Of The Bands, під час відбіркових концертів та Нацiонального фіналу, професійним складом журі обирається переможець (Кращий Новий гурт країни).

Світовий фінал, де обирають кращий новий гурт світу, відбувається постійно в різних столицях. Так спочатку його декілька років приймав Лондон, потім Куала-Лумпур, Бангкок, Осло. А цього разу - Берлін. Усі переможці отримують золоті статуетки та титул "кращий новий гурт світу" а також деякі з них укладуть угоди з провідними лейблами, інші отримують можливість запису в найкращих студіях та поїдуть у тури.

band rock 1

Ніяких фаворитів, ніяких проплачених «перемог». Цей принцип закладений і суворо виконується організаторами конкурсу GBOB International, а також є частиною контракту національних директорів в кожній країні.

Проект The Global Battle Of the Bands є одним з небагатьох міжнародних конкурсів в Україні та реальним шансом для вітчизняних талантів на визнання і славу не тільки в нашій країні, але і у світі. Це реальна нагода для реальних груп, що грають реальну музику, - живу. Є лише два правила: немає кавер-версій і жодної заздалегідь записаної музики.

Прочитати всі умови на подати заявку можна на офіційному сайті конкурсу в Україні тут.

Також, приємний бонус: якщо гурт зареєструється в найближчі 48 годин у відбіркових турах GBOB Ukraine, то він отримає шанс взяти участь у всесвітньому музичному чемпіонаті безкоштовно. Мережа магазинів JAM Музичні Інструменти обере 5 гуртів, за яких сплатить внески.

Тож всім удачі!