У Києві гурт The Doox представлять абсолютно новий формат українського фолку. Той випадок, коли українська музика постає в новій обробці. Воскрешається з попелу старовини і набуває сучасного і драйвового звучання. Етно-рок група The Doox - це абсолютно новий феномен на українській фолк-сцені.

Українська пісня від гурту The Doox – це не шаровари і бандури, а легкість сопілкового звуку у поєднанні з клавішними, це сила народного голосу у єднанні з басами гітар, це патріотична і самобутня краса мови. Справжній культ українського. Все це музиканти запрошують відчути на повну на вечірці етно-року 12 листопада в київському пабі Бочка на Подолі.

Як розповів фронтмен групи, найвідоміший сопілкар України, Максим Бережнюк: «Ми за довгі роки роботи в різних етно-колективах зібрали величезний фолк-матеріал, і багато є цікавого і унікального.

І ось ми все обробили, зробили гарні аранжування і хочемо все представити на концерті. Буде багато чого запального і танцювального. Ну і без лірики не обійдеться».

12 листопада 2014
Початок о 20:00
Вхід вільний.
Київ, вул. Верхній Вал, 22, паб «Бочка на Подолі»
Замовлення столиків: (044) 2000-360

концерт The Doox