Острів Свободи стає ближчий! 20 червня, презентуючи нову хвилю актуальної української музики, яка скоро неодмінно представить нашу країну в Європі, відбудеться pre-party фестивалю Sziget 2016. На сцену клубу Sentrum у Києві вийдуть одні з кращих молодих гуртів: Zetetics, Secret Avenue, Sphingidae, Cherokey, Cape Cod feat. Constantine, а також гурт Brunettes Shoot Blondes, який вже цього року виступить на Sziget Europe Stage в центрі Будапешта.

4-годинна програма, наповнена музикою і спілкуванням, прем’єрами і візуальними пригодами відтворить над'яскраву атмосферу одного з найбільших фестивалів Європи. Свято в Києві відбудеться за підтримки бренду Bacardi, який минулого літа змусив танцювати тисячі сігетців на майданчику Bacardi Music Gateaway в самому серці Sziget. Унікальний шанс виграти 2 тижневих квитки на Sziget 2016 чекатиме кожного, хто прийде на концерт!

Sphingidae поєднають gospel, rock і art-pop в унікальне звучання інтернаціонального гурту з вокалісткою-француженкою Nathalie Robelot. Час new disco прийде з музикою Cherokey, натхненних романтикою ретро-саунда з елементами electropop та indiedance. Харизматичним вокалом нової зірки «Голосу країни» в поєднанні з deep house 90-х і британським гаражним бітом, змішаним з м’якими басовими лініями, вразять Cape Cod feat. Constantine. Indie rock від Zetetics на чолі з Лікою Бугайовою наповнить Sentrum емоційним пошуком нових смислів, а Secret Avenue – атмосферним new wave з елементами electropop та хвилюючим indie-звучанням гітари. Sziget Pre Party почує indie-rock Brunettes Shoot Blondes – авторів кліпу-сенсації, яким захоплюються Billboard, Rolling Stone, і USA Today, фіналістів національного відбору Eurovision і володарів премії Berlin Music Video Awards.

«Прожектор Острова Свободи, направлений в ніч Sziget Pre Party на одних з найцікавіших і найперспективніших гуртів, відкриває українську музику для вибагливих фанів Sziget. Акцентуючи увагу на кращих, він робить наших артистів ближчими до великого європейського фестивалю з давньою історією і всесвітнім визнанням. В той самий час він робить їх ближчими до нас самих, захоплених безперечно дивовижними британцями Muse, чи ісландцями Sigur Rós, нагадуючи, що найцінніше часто зовсім поряд. Все разом це гарантує справді незабутню вечірку від Sziget – найближчого до України великого фестивалю з актуальним лайн-апом з усього світу, який рано чи пізно має стати святом музичного смаку кожного з нас», − Ольга Єрмак, Sziget Festival Україна.

Вхід на Sziget Pre Party вільний, за реєстрацією на сайті: szigetfestival.com.ua/preparty. Двері відчиняються о 17:30 з free drinks від Bacardi для перших 100 гостей. Початок концерту о 19:00.