Великий мультикультурний фестиваль Sziget 2017 оголосив 18 нових імен лайн-апу. На Main Stage Острову Свободи цього року виступлять Kasabian, Billy Talent, Jamie Cullum, The Kills, Clean Bandit і Metronomy. Гігантський тент A38 привітає Interpol, The Pretty Reckless, Fritz Kalkbrenner, Jagwar Ma, Charli XCX, Danny Brown, Cashmere Cat, Flume і Crystal Fighters. На електронній Arena зіграють Maurice West, Sunnery James & Ryan Marciano, а улюблену багатьма World Music Stage сколихне Leningrad.

Sziget – це місце на Землі, де зустрічається майже 500 000 людей з більш ніж 100 країн світу. Щороку понад 50 локацій чекають сігетців протягом 7 днів свята нон-стоп на прекрасному зеленому острові в центрі Будапешта.

Нагороджений в січні цього року як “Улюблений фестиваль артистів” (Artists’ Favorite Festival) Sziget знову став одним з кращих за версією сотень експертів European Festival Awards! Нагороду Best Headliner на церемонії EFA в Нідерландах отримав і один з неймовірних хедлайнерів Sziget 2016 – Muse.

Вечірка на Острові ніколи не припиняється, і окрім музики в ній є сотні розваг, що представляють цирк, сучасний театр і танці, вуличні театри і захопливі майстер-класи, спорт, кіно та багато іншого. Як "Улюбленець артистів" і фестиваль з кращими хедлайнерами, Sziget продовжує формувати свою різнопланову програму.

Перші імена лайн-апу Sziget 2017 (в алфавітному порядку):
Billy Talent
Cashmere Cat
Charli XCX
Crystal Fighters
Clean Bandit
Danny Brown
Dimitri Vegas & Like Mike
DJ Shadow
Fritz Kalkbrenner
Flume
GTA
GusGus
Interpol
Jagwar Ma
Jamie Cullum
Kasabian
Kensington
Leningrad
Mac Demarco
Major Lazer
Maurice West
Metronomy
Oh Wonder
Oliver Heldens
Sunnery James & Ryan Marciano
The Kills
The Pretty Reckless
Tom Odell
Two Door Cinema Club
Vince Staples
W&W