Sziget, визнаний нещодавно “Кращим великим фестивалем Європи” за результатами European Festival Awards, оголосив, що хедлайнером дня-відкриття тижневого фестивалю в Будапешті стане Robbie Williams. Шоу на Острові Свободи, перлина туру Роббі “Let Me Entertain You Tour”, відбудеться 10 серпня 2015, в День -1, який входить до тижневої перепустки на фестиваль. Квитки окремо на День -1 доступні також в обмеженій кількості.

Програма великого 7-денного свята вже складається: Florence And The Machine, Alt-J, Awolnation, Blasterjaxx, Jamie Woon та інші неповторні артисти вже підтвердили свою участь і ще більше приєднається до них. Квитки на День -1 доступні в обмеженій кількості 25 000 штук, але ті, у кого є Тижневий квиток, зможуть насолодитися всіма 7 днями, включаючи масштабне шоу Роббі Вільямса. Перші 10 000 денних квитків доступні за 59 ?, а наступні будуть коштувати 65 ?. Як і в 2014 році, організатори очікують, що Sziget знову досягне SOLD OUT, тому тим, хто хотів би стати частиною цього свята слід придбати квитки якомога швидше.

За свою сольну кар'єру Robbie Williams продав більше 70 млн. альбомів і виграв більше Brit Awards, ніж будь-який інший артист до нього. Brit Awards Роббі 2010 року “За видатний внесок у музику” став його 17 нагородою. 6 альбомів Роббі потрапили до топ-100 найбільш продаваних альбомів у Великобританії всіх часів, в той час як саме йому також належить рекорд з найбільшої кількості квитків на концерт, проданих в один день – 1,6 млн. у 2006 році.

Нагороди в поєднанні з честю зіграти найбільший концерт під відкритим небом в історії Великобританії для 375 000 глядачів (три безпрецедентні ночі в Небуорті у 2003 році) показали, що високий статус Роббі Вільямса в якості живого виконавиця прирівнявся до його масивних досягнень як артиста, виданого на СD. Реліз останнього альбому Роббі «Swings Both Ways» допоміг йому досягти вершин британських чартів, випередивши досягнення Елвіса Преслі – Роббі Вільямс отримав перші місця в Official Albums Chart для 11 своїх сольних альбомів.

Sziget 2015 почнеться з Robbie Williams