проект Свіжа Кров5 вересня в центрі Києва на Контрактовій площі відбувся фінальний гала-концерт найгучнішого музичного телепроекту «Свіжа кров від djuice на м1» . Під час проекту було визначено переможців. Ними стали гурт Funk-U, які опередили гурт Зоряна.

Конерт розпочали молоді гурти, які отримали диплом і не дійшли до фіналу. Хедлайнерами концерту виступили Океан Ельзи, ТНМК, Друга Ріка, О'Torvald.

Зоряна, Свіжа Кров

Яскравим виступом відзначився гурт О'Torvald. Спочатку на сцені з'явився надпис "I love уй". Самі учасники вийшли на сцену в одязі із салафану.

Свіжа Кров О'Torvald

На завершення концерту виступив гурт Океан Ельзи. Вакарчук просто "розірвав" публіку, а глядачі підспівували кожну пісню.

Катя (студентка, Київ): "Мені сподобалось дуже багато гуртів, який приймали участь на конкурсі, ну хоча б РОЛЛІКC, Эффект бабочки, Серце Дженніфер та інші, а у фіналі вболівала за Зоряну, но... але її гурт виступив - супер! А Вакарчук - просто молодець!!! Люблю його!"

Олег (гітарист, Київ): "Було цікаво слідкувати за самим конкурсом, відкрилося багато гуртів, про які я раніше не чув. Фанк-Ю виграли достойно, але також на конкурсі було багато професійних гуртів."

Океан Ельзи

В журі були: Сашко Положинський, LAMA, Олександр Асаулюк та Тетяна Мулкіджанова. Також можна було побачити Потапа, Вову-зі-Львова та багатьох інших.

Свіжа Кров

Переможці ФАНК-Ю отримали статуетку у вигляді п'явки та контракт із рекординговою компанією «M1 records».

Фанк-Ю, Свіжа Кров

Ось така була Свіжа Кров, бажаємо всім гуртами, що брали там участь багато фанів, а ми чекаємо на нові музичні проекти!

Автор: LiL

Також цікаво:
Фото з «Свіжа Кров 2010»
Фото ГогольФест 2010
Funk-U виграє проект «Свіжа Кров»