18 квітня в «Київській малій опері» відбулася презентація довгоочікуваного дебютного альбому «Справжнє» від гурту ANEBO. До альбому ввійшли 7 пісень і бонус-трек «Голос за почуття». Запис платівки відбувся у січні 2012 р.

Пісні – емоції, які передаються музикою. Музиканти хотіли передати унікальний емоційний настрій, кожному з 7 треків, що відчувається у кожній композиції. Бонус-трек «Голос за почуття» – це переживання людини, яка пройшла через всі сім перешкод. Дерево на обкладинці альбому, як символ початку, почуттів та потенціалу, які закладені генетично в кожному і об’єднують нас всіх в одне ціле.

Над назвою платівки зовсім не сперечалися, вона з’явилася одночасно з треком «Справжнє».

Що ви очікуєте від альбому?
Шпак Володимир – соліст: «Результат для нас – це коли хоч одній людині стане краще від нашої музики, допоможе зрозуміти щось важливе, прийняти рішення і звичайно розбудить відчуття естетичного задоволення від прослуховування платівки.»

Презентація альбому пройшла у дуже дружній і безпосередній атмосфері. По закінченні відбулася автограф-сесія і кожен гість отримав у подарунок диск.

ANEBO

У 2011 році відбулася прем'єра першого кліпу на пісню «Сам не свій», який транслювали телеканали ТЕТ, A-One, Maxxi-TV. У 2013 році - кліп «Голос за почуття», що увійшов до альбому як бонус-трек.

Пісні групи: «Справжнє», «Рішення» і «Ти не один» можна почути на радіостанціях України, Білорусії, навіть в Америці. «ANEBO» приймали участь у таких фестивалях: «Тарас Бульба», «Перлини сезону», «Антонич-фест», «Червона Рута», «Vilnius Temperature», «Djuice music drive» . Написали саундтреки до фільмів і серіалів (2009 р. - «Територія краси», 2013 р. - «Пастка»).

Ідея створення музичного гурту з’явилася у 2004 р., музикантам було лише по 15 років. Хлопці показали знайомому звукорежисеру декілька своїх музичних робіт і, після схвальних відгуків, перейшли від ідеї до реалізації створення групи. Отак з’явилася на світ група «АNEBO» 5 жовтня 2005 р. в Києві. Раніше хлопці працювали під назвою «Аварійне Небо». Остаточно колектив був сформований у 2011 р. Група грає в жанрах indie rock, accoustic rock і alternative rock.

Учасники гурту дуже цілеспрямовані і енергійні, доволі критично ставляться до своєї творчості, віддаються музиці на всі 100%. З таким творчим потенціалом і цікавими ідеями «АNEBO» вже задумуються про запис другого альбому.

19 травня 2013 р. «АNEBO» вирушають у тур містами Білорусії та України на підтримку альбому. Рок-гурт вперше зіграє на білоруській сцені. Фінальний концерт групи відбудеться 27 квітня 2013 р. о 19:00 в клубі «Бочка» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 19-А.