17 серпня, на Контрактовій площі в Києві, відбудеться виступ англійської поп-виконавиці Sophie Ellis-Bextor. У столицю співачка привезе зовсім свіжі композиції, які незабаром вийдуть на п'ятому студійному альбомі Софі під назвою Wanderlust. Як зауважила сама співачка, платівка записувалася під враженням від подорожі по Європі та буде сильно відрізнятися від усіх попередніх її робіт. Звичайно, не обійдеться і без відомих хітів, які встиг вивчити напам'ять увесь світ.

Виступ Sophie Ellis-Bextor відбудеться в рамках презентації унікального смартфона IdeaPhone K900 і святкування початку продажів модельного ряду телефонів Lenovo в Україні.

Крім Sophie Ellis-Bextor, на сцені в цей день з'являться діджеї Woofer & Oleg Uris, українська рок-група «Крихітка» та володарка титулу «Кращий український артист» за версією MTV EMA 2012 - співачка Alloise.

Між виступами артистів на сцені Контрактовій площі відбудуться інтерактивні розіграші та конкурси, а один із щасливчиків, які відвідали концерт від Lenovo у цей вечір, отримає супер-приз - смартфон Lenovo К900!

Початок концерту: 17.00

Sophie Ellis-Bextor виступить у Києві