Київський рок-гурт СонЦе оголосив про вихід у світ своєї повноформатної платівки «Говерла». Робота над диском йшла впродовж січня-липня 2013 року. До платівки увійшло 13 пісень, а головною піснею альбому стала пісня-епопея «Говерла» (хронометраж доробку – 9:24).

В цілому на диску представлені такі музичні напрямки як український рок, панк-рок, мелодійний джаз, етно-рок, акустичний рок. Нагадаємо, в липні на YouTube з’явилась перша відео-робота гурту «СонЦе» на пісню «З кожним кроком», яка також увійшла до нової платівки гурту, режисер – Орест Смілянець. «Народження нової платівки було б неможливе без допомоги усіх, хто працював над диском. Особлива подяка – звукорежисеру та саунд-продюсеру і ударнику Богдану Керичку. Очікувана презентація альбому відбудеться в Києві на початку жовтня», - розповіла лідер та вокаліста гурту «СонЦе» Наталія Богута.

ГоверлаТрек-лист альбому «Говерла»:

01. Хмара сива
02. Дихаю
03. З кожним кроком
04. Частинки
05. Стерво
06. Поруч ти
07. Інші ми
08. Шлях
09. Як море
10. Перунова треба
11. Горе-спів
12. Тіні забутих предків
13. Говерла

Гурт «СонЦе» було створено у 2006 році вокалісткою Наталією Богутою та гітаристом Вадимом Пенюком. Гурт працює у напрямку україномовного року з елементами фолку та джазу. У портфелі доробок гурту – демо-диск «Жди ня Єво», сингл «Стрілець», альбом «ЛюбиДВА», міні-диск «Весняний» та повноформатний альбом «Говерла». Перший сольний концерт гурту відбувся восени 2007 року, пізніше гурт представив свою творчість на таких відомих фестивалях як «Вертифест» (2009), «Підкамінь» (2010), «Стародавній Меджибіж» (2010), «Рурисько» (2011), «Трипільське коло» (2012) та ін. Склад гурту: Наталія Богута (вокал), Вадим Пенюк (гітара), Владислав Бутенко (бас), Сергій Робулець (флейта), Максим Коротєєв, Богдан Керичок (барабани, перкусія).