5 липня «Зелений театр» порадував виступом чудового гурту Скрябін. Перше, що нас зустріло — це були довжелезні черги. Цей вечір дійсно зібрав справжніх шанувальників і прихильників музики гурту «Скрябін».

Концерт затримався рівно на годину і вже о 21:00 пролунали перші акорди. Проте, ще не всі зайшли, а дійство почалося.

«Дякую, народ» — промовив Кузьма до фанатів.

Лунала ще тільки перша пісня, а свист і галас певне було чутно на весь район. Кузьма на початку заряджав і давай драйву за синтезатором.

«Хай буде дощ» співав Кузьма, але дощу так і не було. Зате було море оплесків і щасливих облич. У перерві між піснями Кузьма, не припиняючи свою розмову з народом, запитав:
«Ви сюди бухати прийшли чи що?, давайте веселитися!». І всі почали ще жвавіше рухатися і витанцьовувати.
Слово «ДЯКУЮ!» не раз зійшло з вуст Кузьми за вечір.

Така качова пісня «Кольорова». Всі знають слова, тому зал підспівував з радістю. Ще Кузьма зробив серйозну заявку: «Ми сьогодні зламаємо Зелений Театр».

І на зміну цим словам прийшла пісня «Озимі люди». Ну і звісно ж, куди без легендарних речей — "Бультер'єр". Посеред концерту Кузьма виліз на колонку і співав прямо з неї. Море позитивної енергії та приємна атмосфера. Реально качовий мужик. Зібрав стільки людей в той прекрасний вечір.

Скрябін в Зеленому театрі

Що-що, а пісня «Маршрутка» просто починає качати «Зеленку». Всі співають в унісон, Скрябін задоволений, як слон. Але, «По-моєму, чувак, нас кинули» — співав Скрябін, а люди аплодували. Пісня, яка заставляє задуматися про своє життя і хто ти є в ньому — «Сам собі країна».

В один момент сцену заполонив синій туман і зазвучала пісня «Старі фотографії».

Хвилина лірики від Кузьми:
— Дякую, що всі тут зібралися і такого різного віку. З вами я відчув себе знову маленьким. Дякую вам.
Хвилина лірики перейшла у пісню «Мама».

Згодом на сцену вийшла дівчина Катя, яка подарувала Кузьмі букет з соняшників зі словами: «Це букет з соняхів вам, тому що ви сонях». Ці слова розчулили Кузьму. А ще дівчина подякувала йому за пісню «Мама».
У Кузьми не було слів, він так і мовив: Реально, після такого в мене немає слів.

Ближче до кінця виступу Кузьма знову допав до синтезатора і в котрий раз качнув натовп. «Кораблі» і під цю пісню всі були як один на здоровенному кораблі, повному тепла й любові.

Дуже гарний, теплий і емоційний концерт. А головне жвавий, бадьорий і драйвів Кузьма. Будемо ще чекати на такі потрясні і курйозні концерти.

Автор: Борцов Олександр
Фото: Строєва Юля

Більше фото, концерт Скрябін в Зеленому театрі, Київ: