Український хардкор гурт SKINHATE представив четвертий повноформатний альбом «НеЯкУсі». Це перший альбом групи у новому складі - у записі альбому взяв участь автор багатьох текстів пісень Дмитро Кустіков, а також на збірці можна почути нового гітариста. Звучання альбому, в порівнянні з попередніми релізами, стало більш важчим, ритмічнішим і якіснішим.

«Це перший альбом за десять років. Пісні в цьому релізі були написані в період з 2007-го по 2012 роки, в написанні брали участь всі колишні музиканти колективу, в тому числі Євген Лашко, Олександр Степаненко, Євген Липський та Віталій Кузнєцов. Тематика пісень «НеЯкУсi», як завжди типова для SKINHATE - перш за все, це заклик залишатися самим собою, не бути черговою сірою вівцею, мати свою особисту думку, індивідуальний образ мислення. Геть зомбі-ефект в усіх відношеннях, в загальному треба не бути «як усі». У музичному плані здивують деякі моменти не властиві для SKINHATE, по темпу це найшвидший наш альбом, це стає ясно вже з першого треку «32». Тяжкість, натиск, енергетика і неймовірний шквал агресії і ненависті - ось що всіх чекає! Плюс, я особисто дуже радий, що ми знову видаємось на лейблі Moon Records, це вже як традиція! Дуже сподіваюся, що альбом прийде до смаку як старим, так знайде і нових шанувальників нашої групи. Металу в вашу хату!», - розповів вокаліст групи Дмитро Кущик.

В альбом «НеЯкУсі» увійшли 11 пісень, а також бонусний сингл «Язичник», який був представлений в травні 2016 року. Також, днями група представила відеокліп на головну пісню платівки «32». Традиційно в альбомі можна почути цитати з відомих фільмів. Зовсім скоро диск з'явиться в музичних магазинах України, а почути живе виконання пісень з альбому найближчим часом можна буде на фестивалі «Файне Місто» в Тернополі.