Мабуть, один з найбільш очікуваних у Харкові концертів останнього року, зібрав повний аншлаг у КОРОВі - гурт СКАЙ вперше відвідав першу столицю за останній рік.

Сказати що людей було багато - не сказати нічого. До арт-клубу КОРОВа здається вперше була така величезна черга. Перехожі з подивом дивилися на протилежний бік вулиці, а водії постійно зупинялися та питали куди ж ця черга веде. 70 метрів - і останній бажаючий нарешті у клубі.

Програма з старих пісень, хітів та презентація зовсім нового матеріалу - ось таке меню приготували хлопці слухачам. Енергійна перша пісня "Best друг" під яку співав весь зал, розкачала публіку з самого початку концерту. Наступні композиції "Пам`ятай", "Те, що тобі так треба", "З мене досить" продовжили драйвовий початок. Далі вся КОРОВА увірвалась під "Ти живеш на тому березі ріки" - кавер відомої української пісні, під яку Собчук почав божевільно слемитись на сцені на радість фанатам. Після такої рухливої першої частини концерту, соліст гурту повісив собі на плечі рушник, яким витирав мокре обличчя і не розлучався до самого завершення концерту.

Далі СКАЙ вирішили порадувати жіночу частину залу - зазвучали акорди "Стріли", "Любові", "Сонця", "Ванілі" - під які в залі можно було побачити і вогники запальничок, і танцюючих парочок, і поцілунки, і палаючі від обожнювання гурту очі дівчат під сценою.

концерт СКАЙ в Харкові

Олег Собчук на концерті був доволі милим - розказав, що його перше кохання було з Харкова і саме після цієї історії він почав писати, протягував руки до перших рядів публіки, постійно посміхався та жартував, а апогеєм його чарівності цього вечора стала знята футболка та одягнутий на голову рушник.

Не залишив нас байдужим і, як висловився гітаріст СКАЙ Олександр "Папа" Грищук, зовсім невідомий хіт "Тебе це може вбити", з якого Собчук проспівав слова три максимум - тут влучно буде сказати, що Олег просто подумки підспівував залу.

На рівні з хітами, публіка активно реагувала і на нові роботи гурту. Слова "Незнайомки" вже багато хто встиг запам`ятати та співав разом з хлопцями СКАЙ.

концерт фото СКАЙ

Перед останніми двома композиціями Олег Собчук запропонував всім хлопцям роздягнутись до поясу - напевне, не хотів виглядати поодиноко у залі. Пропозицію було прийнято більшою половиною під радісні окрики дівчат.

На останок можна сказати, що КОРОВА була максимально заповнена людьми, які прийшли послухати СКАЙ цього теплого останнього дня осені. І варто зазначити, що публіка зібралась доволі різноманітна. Тут можно було зустріти не тільки відчайдушних фанаток, а і людей в офіційному, сімейні пари та просто слухачів доволі різного віку. Та що там казати, коли навіть охоронці КОРОВИ підспівували Собчуку наприкинці концерту.

Тож очікуємо на презентацію нового альбому у Харкові у тому ж самому місці.

Автор: Поліна Ковальова
Фото: Марія Факас