Відео на пісню «Історія», сингл з майбутнього, другого студійного альбому гурту Синтез DNK з Хмельницького було вперше представлене публіці 10 вересня на концерті-презентації. Виступ пройшов на даху студентської бібліотеки, де в програму був включений показ відеокліпу, який демонструвався з проектору на стіну будівлі.

Авторами відео стали Дмитро Мостовий та Інна Зайченко. Інна також стала і головною героїнею кліпу. «Історія» - пісня збудована на фундаменті особистих почуттів. Автори кліпу не стали відходити від даної концепції, тому їх твір успадкував інтимну подорож серед мрій, романтики та самотності, властивих для Синтез DNK в цілому.

«Ми хотіли мінімізувати нашу присутність у відео: як у кадрі, так і в творчому процесі,» - коментує лідер гурту Надія Телеховська. – «Я підійшла до Інни та й кажу, що в нас є пісня, та я уявлення не маю який має бути кліп. Але, на щастя, я звернулась до прекрасних та творчих людей, які взяли справу у власні руки.»

Наразі Синтез DNK закінчує останні приготування та найближчим часом відправиться в студію для продовження роботи на другою платівкою, дата виходу якої поки не визначена. До нового альбому увійдуть уже представлені композиції «Історія», «Місто» та «Глибина», а також інші композиції, які публіка могла чути на літніх концертах гурту.