Не зважаючи на холодну весну, Bingo радує нас гарячими концертами. Цього разу приїздили молоді, запальні і драйвові канадці Silverstein. Був чудовий звук і освітлення.

На розігріві дали жару молоді і не менш драйвові «ALL IS ILLUSION». Був і слемчик, і кач,і розрив. Та чого тільки не було. Хлопці молодці, добре качнули публіку, розігріли, все як треба. Гарна музика й чудова команда.

Коли на сцені з’явилися Silverstein то це був фурор. Хлопці привіталися і зразу до справи — почали валити шикарні гітарні рифи. «Thank you, Ukraine» — каже соліст і це ще більше заводить натовп. Всі вигукують у відповідь.

Вже на другій пісні «Sacrifice» фани почали слемитися і качати в такт музиці. По правді, сказати, що там був слем, не сказати нічого.

концерт Silverstein в  Бінго

Після кожної пісні лунали приємні слова: «Thank you very much». Хлопці в захваті від України і від пубілки. Кажуть, що у нас дуже чудова країни, правда великі затори на дорогах.

Порадували тим, що зіграли 2 нові пісні. Солісту подарували троянду і він розчулився.

Під кінець концерту хлопці традиційно покинули сцену, але потім після закликів фанів повернувся соліст і зіграв пару пісень сам, хоча хлопці потім приєдналися і допомогли йому.

концерт Silverstein в  Бінго

Після цього в натовп полетіла купа медіаторів і паличок баранщика. Отакі от подарунки фанам. Навіть трек лист подарували одній дівчині. В цілому, концерт був чудовий, нічого не скажеш. Побільше б таких. Вони обіцяли повернутися, коли правда нікому не відомо, але ми будемо чекати.

Автор: Борцов Олександр
Фотограф: Дана Космос

Більше фото з концерту Silverstein в Києві, клуб Бінго: