Харківський гурт ШАNA постійно знаходиться в пошуці нових несподіваних та непередбачуваних експериментів.

Всього за півтора року концертної діяльності ШANA дала життя трьом абсолютно різним програмам, виступаючи на кардинально різних майданчиках - від стадіону до відкритого шатра на схилі гори, від національного театру до затишних акустичних клубів. І на цей раз ШANA приготувала для публіки дещо дійсне неочікуване.

9 вересня гурт ШАNA на Гоголь Фесті на сцені «Фонтан» від Old Fashioned Radio вперше в Києві зіграє свою нову україномовну електронну програму. Вона стане основою другого альбому, який ШANA планує випустити вже наприкінці цього року. Незважаючи на те, що в складі учасників гурту сталися серйозні зміни, музиканти з впевненістю запевняють, що на слухачів очікує абсолютно нова музика і ще більше містичного звучання. Наприкінці серпня гурт уже презентував нову програму в рідному Харкові, також музиканти здійснили свою першу гастрольну поїздку до Чорногорії.

«Слухай справжнє та приєднуйтесь до нашого свіжого експерименту. Щоб впустити в себе мікс шаманського співу, казкового саксофону, невгамовних ритмів та басу, достатньо опинитися на нашому концерті і відчути все власною душею. Адже ШANA – це музика, яку треба бачити!», - ділиться лідер гурту Катаріна Леонова.

На сцену вийдуть бас-гітарист Іван Кондратов, ударник Олександр Дробушевський, саксофоніст Сергій Савенко, голос та лідер гурту Катаріна Леонова, електронщик Андрій Горн та Олександр Гордєєв зіграє на гармоніці.

9 вересня 2017, Київ, ВДНГ. Гоголь Фест, Сцена «Фонтан».