Виконавці сучасної української музики світового рівня Галя та Леся Тельнюк представлять свою нову програму «Дорога зі скла» 16 листопада о 19.00 у креативному просторі «Часопис».

На вас чекає концерт, аналогів якому немає не лише в Україні, але й у cвіті. В даному випадку можна сміливо заявити про його ексклюзивність та унікальність. Програма, яка буде представлена, поєднує в собі пронизані любов’ю та переживаннями вірші української письменниці Оксани Забужко та професійним виконанням сестер Тельнюк. Супровід, що складається лише з трьох віолончелей - вишукане тло, на якому інтонації, тексти, що переходять часом на магічний шепіт, підсилюють ефект очищення. Сестри та Оксана - без перебільшення два величні явища, що об’єдналися у елітний поетично-музичний проект під назвою «Дорога зі скла».

«Дорога зі скла» - це музика для тих, хто слухає та чує, передана новою унікальною вокальною школою з відтінками драматизму, ліризму, інтимності та мелодекламації. Це театральне дійство, висловлене сучасною музично-поетичною мовою, яке не залишить вас байдужими.

«Дорога зі скла» - це не етно, це не фолк, це не рок!
Це - очищення крові.
Це - «TRANSFUSIONS: Sisters»!

«ТЕЛЬНЮК: Сестри» — український вокальний дует заслужених артисток України Лесі та Галі Тельнюк. Серед здобутків — студійні альбоми, театральні постановки, премія імені Василя Стуса за збереження та пропаганду української культури. В репертуарі дуету пісні на вірші П.Тичини, Є.Маланюка, Б.-І.Антонича, В.Стуса, Ліни Костенко, Оксани Забужко та ін.

Критика кваліфікує творчість артисток як «ковток свіжого повітря», «ліки від розпачу», «містерію слова й музики», справедливо вважаючи дует «останнім бастіоном високої поезії та музики у просторі сучасної української пісні». Справді, вони мало не єдині з-поміж вітчизняних виконавців використовують тільки справжню поезію і виступають винятково «наживо» (як в акустиці так і у електроніці), дотримуючись найвищих фахових вимог.

Проекти:
2012 – програма «Дорога зі скла» спільний музичний проект сестер Тельнюк народжений з текстів Оксани Забужко у супроводі трьох віолончелей.
Березень 2010 – поетична вистава «Інкрустації» у Молодому театрі
Січень 2010 – музичний фільм «Тельнюк: Rehearsal». Режисер: Алік Усік.
Жовтень 2009 – сингл «Назавжди. Богдан-Ігор Антонич» до 100-річчя Богдана-Ігора Антонича.
Грудень 2008 – програма «Вітер століть», створена спільно з гуртом «Кому вниз»

Дата: 16 листопада 2012
Початок: 19.00
Адреса: м. Київ, Креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3

Сестри Тельнюк концерт Дорога зі скла