"Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова" продовжує благодійні покази, з метою допомогти незаконно ув'язненому режисеру. Приємно, що й інші представники української кіноспільноти поділяють цю ініціативу.

Продюсери компанії FILM.UA не залишились осторонь і передали частину коштів, отриманих з прокату стрічки "Самотній за контрактом", для сім'ї Олега Сенцова.

Над фільмом працювала кінокомпанія Film.ua разом із Новим каналом. Бюджет фільму склав близько 800 тисяч доларів. Прем'єра в Україні відбулася 4 вересня 2014 року. Стрічка успішно вийшла в прокат у Білорусі, Грузії, Казахстані, Вірменії, Киргизстані та країнах Балтії.

"Самотній за контрактом" - це перший український ромком, створений для великих екранів. Картина є ремейком німецької стрічки «Фанатки на сніданок не залишаються». В центрі сюжету - історія кохання простої дівчини та молодого музиканта, якому за контрактом заборонені відносини. Дотепна, яскрава та динамічна комедія з оригінальним саундтреком. Фільм заручився всіма запоруками успіху: красиві пейзажі Києва, якісна сучасна картинка і талановиті актори, в яких неважко закохатися.

Головні ролі виконали польський актор Вацлав Верхол та росіянка Ольга Лерман. У зйомках були задіяні українські та російські зірки - Василь Вірастюк, Алан Бадоєв і співак Серьога. Режисер фільму - Євген Матвієнко. Оператором став номінант на Каннську «Пальмову гілку» - Володимир Іванов.

Самотній за контрактом