21 липня С.К.А.Й. виступили на великому найтривалішому фестивалі під назвою Griboffka Summer Sound International Music Fest' 12, що проходить у селищі Грибівка Одеської області на березі моря.

Для музикантів С.К.А.Й це не перший виступ на цьому фестивалі. Рік тому вони вже відвідували Summer Sound і не тільки привезли звідти позитивний настрій та масу вражень, але й встигли під час виступу відзняти матеріал для кліпу «Ну а я», що вийшов восени минулого року.

«В цьому році ми вже вдруге на Summer Sound. Дуже задоволені прийомом, звуком, публікою. Приємно, що фестиваль дуже швидко зростає і сподіваємось, що це стане нашою доброю традицією відвідувати фестиваль надалі», - відзначив лідер С.К.А.Й. Олег Собчук.

Хочеться додати, що 19 липня Олег Собчук мав виступ в рамках фестивального дня в якості DJ спільно з DJ Tony, та відіграв дуже енергійний та драйвовий DJ Set.

Griboffka Summer Sound International Music Fest' 12 – найтриваліший open-air в Україні, що відбувається з 28 червня до 30 серпня на пляжі Європа у Грибовці. Його позиціонують як фестиваль усіх музичних стилів та напрямів - electronic, house, pop, jazz, rock, dubstep... На території фестивалю збудовані сцени, танцполи, бари, ресторани, кемпінг, що дозволяє відпочити на будь-який смак.

СКАЙ на Summer Sound International Music Fest

В цьому році крім С.К.А.Й. фестиваль відвідали з концертами: MilesKane(UK), Ленінград, Ляпис Трубецкой, ВВ, Green Grey, ТНМК, SunSay, Табула Раса та інш.

В найближчих планах гурту виступ у Володимир-Волинську на фестивалі «Володимир 2012», що відбудеться 28 липня.

Також цікаво:
С.К.А.Й. відіграв на фестивалі «Нашествие»
С.К.А.Й. підкорили Польщу
С Днем Рождения С.К.А.Й. (отчет концерта)