Музиканти гурту С.К.А.Й., після довгої плідної праці в студії, раді представити шанувальникам зовсім нову програму та презентувати її напередодні Міжнародного жіночого дня.

Нова акустична програма С.К.А.Й. – це не стандартний і несподіваний погляд музикантів С.К.А.Й. на відомі композиції гурту. Ця програма унікальна своєю кількістю імпровізаційних та сольних моментів. В ній достатньо як ритмічних, так і повільних пісень.

«Щоб розширити звукові рамки, ми запросили сесійних музикантів (саксофон, флейта, перкусія), а також суттєво змінили аранжування. Ми побачили наші старі та нові пісні абсолютно під новим, іншим кутом." – говорить Олег Собчук - фронтмен гурту С.К.А.Й.

Презентація програми пройде в два етапи. На початку березня відбудуться зйомки передачі «TVIЙ ФОРМАТ», ексклюзивно для каналу М1, а вже 7-го березня нову акустичну програму можна буде почути, і побачити, у київському Crystal hall, на фестивалі під назвою «Подаруй любов».

Нагадаємо, що менш ніж місяць тому музиканти гурту С.К.А.Й. ледь не загинули під час аварії неподалік від Мелітополя. Автобус, в якому знаходилися музиканти, через ожеледь винесло за межі проїжджої частини, він двічі перевернувся і впав у кювет. На щастя, всі музиканти залишились живі та змогли відіграти концерт в Донецьку, який вирішили не відміняти. Відразу після повернення до Києва учасники колективу занурились у роботу. Крім нової акустичної програми гурт працює над записом нового студійного альбому і готується до зйомки наступного відео, вихід якого планується на весну.

С.К.А.Й. презентує нову акустичну програму