От ВІНТАДрайвовий фестиваль Гайдамака UA в Ірпені зібрав багато цікавих музикантів та фанів української рок-музики. Після виступу гурту ОТ-ВІНТА ми поспілкувалися з лідером гурту - Юрій Журавель:

Які враження від виступу та від фестивалю Гайдамака?

Юра (От Вінта): По виступу – супер! Шкодую, що зірвав голос, тому не зміг співати на всю "катушку". Публіка – тепла, вона помагала мені співати.

Твої коментарі по тому, що цей музичний фестиваль хотіли закрити? Та думка про наших політиків?

Юра (От Вінта): Та всі – вони «говнюки»! В нас ще навіть є такі слова в пісні

«Приїжджайте депутати, ми вас будемо ї*ати, Наша черга вас кохати, Піклувати мордувати». До політиків в мене майже одностайне ставлення, але є декілька виключень – це Доній, Чорновіл та ще декілька людей, що я зараз не буду називати.

Які ваші творчі плани, ідеї?

Юра (От Вінта): Нині готуємо новий альбом «Потом і Кров’ю».

Якісь пісні з нового альбому сьогодні звучали?

Юра (От Вінта): Сьогодні ми грали такі пісні як «Потом і Кров'ю», «В мене між ногами Україна», «Не піду», «Балада про сіль», «Люблю» та багато інших чудових пісень. Він буде драйвовим та класним.

Твої побажання людям нашої України!?

Юра (От Вінта): Просто людям побажати, щоб вони могли вільно вибирати, той формат, що їм подобається, слухати ту музику, що вони люблять. Щоб вони могли від себе відсторонювати та не жерти те лайно, що пре через радіо та телеефір!

Дякую за розмову!

P.S.
Потрібно сказати, що ОТ ВІНТА дійсно класно виступити на фесті, народ відривався, танцював "Рок-н-рол для черепах" і ще довго фани кричали Рівне, Рівне, Рівне!!!

Також цікаво:
Фото От Вінта на фесті Гайдамака UA

ОТ ВІНТА - Рок-н-рол для черепах (LIVE, фест Гайдамака UA):