Один із найбільших музичних та стріт-арт фестивалів України RespublicaFEST, що цьогоріч пройде у м.Хмельницький із 31 серпня по 02 вересня, продовжує свою міжнародну діяльність та експорт вітчизняної молодої музики закордон.

Після неймовірного успіху програми “Music Factory” минулого року, у якій взяло участь 18 молодих музикантів та арт-менеджерів із Німеччини та України, двох яскравих виступів на німецькому фестивалі BRN та українському RespublicaFEST, фестиваль знову оголошує про старт програми у 2018-му та відкриває прийом заявок.

Цього року вона називається "Music Factory": долаючи кордони”, тому що поєднає одразу 2 види мистецтва – музику та танець. Українські музиканти будуть пліч-о-пліч працювати із німецькими танцівниками, писати разом пісні, репетирувати виступ та готуватись до шоукейсу своєї програми на одній із сцен RespublicaFEST у вересні цього року. Крім того, всі учасники зможуть поспілкуватись із спеціалістами індустрії, відвідати воркшопи по монетизації власної творчості, техніці сценічних виступів, написанню пісень та іншим важливим темам.

Щоб взяти участь у програмі, українські музиканти повинні заповнити аплікаційну форму за наступним посиланням: https://goo.gl/nH5fev

Діють наступні вимоги до учасників програми:

-вони мають бути готові взяти участь у двох частинах програми: 1-11 липня 2018 в Німеччині, 25 серпня - 03 вересня в Україні;

-вони є музикантами та працюють в жанрах денс-рок, фанк, хіп-хоп, реп, електроніка;

-вони готові виходити із своєї зони комфорту та разом працювати із танцівниками та учасниками програми із двох країн (для підготовки повноцінної програми для виступу на RespublicaFEST);

-у них є власні музичні інструменти, які вони готові взяти із собою для участі у програмі;

-вони володіють англійською мовою як мінімум на розмовному рівні;

-у них є біометричний паспорт для виїзду за кордон;

-їм 18-35 років.

Заявки приймаються у період 07 - 14 червня 2018 року. Результати відбору будуть опубліковані на офіційній сторінці RespublicaFEST 15 червня.

Як це було минулого року:

Німецький партнер – Bramfelder Kulturladen e.V. (Brakula), м.Гамбург.

Проект реалізується в рамках проекту “MEET UP! Німецько-українські молодіжні зустрічі” за підтримки Фонду "Пам'ять, відповідальність та майбутнє" (EVZ). Погляди, висловлені авторами, не обов'язкові для Фонду EVZ. Автор несете виключну відповідальність за зміст.