Команда RespublicaFEST не зупиняється навіть у нефестивальний період і розпочинає новий проект «RespublicaFEST Інкубатор». В основі його ідеї лежить організація навчального проекту для молодих музикантів, проведення практичних воркшопів та невеликого туру Хмельницькою областю, що надасть можливість навіть зовсім молодим талантам отримати потрібний практичний досвід виступів, попрацювати із спеціалістами і вивчити основи сценічного мистецтва.

Прийом заявок на програму відкритий з 11 по 26 жовтня 2018, тому кожен бажаючий зможе взяти участь у ньому. В результаті експертного відбору буде обрано 20 щасливчиків, котрі і стануть учасниками фестивального «інкубатору». В листопаді протягом двох тижнів вони будуть разом репетирувати живу програму, писати пісні, навчатись на воркшопах, після чого вперше в житті поїдуть у невеликий тур. Місця концертів будуть обрані не звичайні, а дивакуваті, щоб винести мистецтво із звичний для нього закладів. Крім того, про проект буде знято невеликий документальний сюжет, щоб передати його атмосферу і надихнути інших учасників не зупинятись і завжди бути відкритими новим музичним пригодам.

Ми певні, що такий неординарний підхід дасть можливість молоді здобути необхідний практичний досвід організації живих виступів, а ми перетворимо випадкового слухача на повноцінного учасника концерту. Крім того, саме такий «інкубатор» подарує молодим музикантам можливість вивчити всі ті основи сценічного виступу (побудови шоу, саунддизайну, логістики туру), на що, як правило, не вистачає можливостей у реальному житті. Всі витрати на проект покриваються організаторами, тому від учасників очікують тільки повну участь та креативний підхід.

Проект організовується за підтримки Українського Культурного Фонду. Прийом заявок за лінком: https://goo.gl/Vdm2fs

Програма проекту: 5-11 листопада - знайомство учасників, розробка концепції виступів, навчальні воркшопи із експертами музичної індустрії, репетиції та нетворкінг. 12-18 листопада - тур і концерти в м.Хмельницький та в регіоні.

Участь у проекті, проживання, харчування та витрати до Хмельницького і назад покриваються організаторами. Від учасників вимагається відкритість, креативність та готовність співпрацювати із іншими музикантами. Наявність авторського музичного матеріалу не є обов'язковим, але бажаним.

Всі учасники будуть відібрані організаційним комітетом RespublicaFEST на основі заповненої заявки та мотивації учасників. Найкращі 20 кандидатів отримають підтвердження своєї участі на пошту 27 жовтня.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Всі деталі проекту на respublicafest.com