Відбувся на волині вчетверте фестиваль Бандерштат 2010. Незважаючи на перепони, які постійно доводилося долати оргкомітету, фестиваль таки відбувся. Фестиваль Бандерштат відбувався два дні 7 та 8 серпня у селищі Рокині, що за 12 км від Луцька на території Музею історії сільського господарства.

фото Бандерштат 2010

За цей час гості та учасники фестивалю мали можливість не тільки насолоджуватися справжньою патріотичною альтернативною музикою, а й знайти для себе розвагу по духу та можливості. Показові виступи та майстер-класи з бойового гопака, патріотичне татуювання та боді-арт, змаги з рукопашу, силові ігри, лазертаг, пейнтбол, польоти на дельтаплані, ярмарок української етнічної продукції та ремесел – усе це та багато іншого стало цьогорічною невід’ємною частиною фестивалю. Також на території фестивалю постійно діяла виставка УПА, де всі бажаючі мали можливість ознайомитися з історією діяльності організації, провідником якої був Степан Бандера.

фото Бандерштат 2010

Родзинкою цьогорічного фестивалю стали гутірки з відомими людьми України, серед них: Сашко Положинський (лідер гурту «Тартак»), Вахтанг Кіпіані (журналіст та громадсько-політичний діяч), Олесь Доній (народний депутат України, керівник мистецького об’єднання «Остання барикада»), Стефан Романів (заступник голови Світового конгресу українців), Остап Кривдик (відомий український журналіст та громадський активіст), Олена Білозерська (відома незалежна права журналістка), Богдан Логвиненко (автор інтернет-проектів «Сумно» та «Виделка»), отець Юрій Близнюк.

Серед відомих та молодих музичних гуртів, які були запрошені оргкомітетом фестивалю були: ЗЛАМ (Киїів), Етно XL (Рівне), Фіолет (Луцьк), King Size (Луцьк), Безодня (Хмельницький), Веремій (Київ), Тінь Сонця (Київ) та Роллікс (Херсон), спеціальним гостем був опозиційний репер із Білорусі Vinsent.

Також на фестивалі діяла літературна сцена, де виступали письменники та поети зі Львова, Луцька, Полтави та Житомира.

Приємно відзначити, що на фестивалі було близько 5 тисяч відвідувачів. Вхід на фестиваль, як і всі попередні роки, був вільним.

Організаторами незмінно були молодіжна громадська організація «Національний Альянс» та Культурно-мистецька агенція «Арт-Захід».

Всеукраїнський фестиваль альтернативної музики та сучасного мистецтва "Бандерштат-2010"

Також цікаво:
Xедлайнери фесту Бандерштат 2010

фото Бандерштат 2010

фото Бандерштат 2010