Програма фестивалю ЗАХІД 2011 19-21 серпня, що пройде в с. Родатичі, що за 30 км від Львова на базі відпочинку Сонячна галявина.

19 серпня
МАЛА СЦЕНА
10:00 – персональні виступи поетів (відбірного туру).
11:00 – Олег Короташ
11:20 – Мар’яна Максим’як
11:40 – Богдан-Олег Горобчук
12:00 – майстер клас по літературному слему від Вови-Вови (переможця першого літературного слему фестивалю Захід 2010 року, не однократного фіналіста літературних поєдинків, переможець вищої ліги літературного слему).
13:00 – Андрій Бочко – акустика – (Місто Казкових Мрій) (м. Львів)
14:00 – Illusions (Львів)

02:00 - Літературний слем фестивалю Захід. Прем’єр ліга.
Слем майстер – Владислав Шубєнков.

ГОЛОВНА СЦЕНА
15:00 – Nameless (м. Тернопіль)
15:40 - my*17 (м. Київ)
16:20 – Механічний апельсин (м. Львів)
17:00 - Фіолет (м. Луцьк)
17:40 – Ті, що падають вгору (м. Тернопіль)
18:20 - Обійми дощу (м. Київ)
19:00 - Брем Стокер (м. Рівне)
20:00 – Los Colorados (м.Тернопіль)
21:00 – Квадраджесіма (м. Київ)
22:00 – Димна суміш (м. Київ)
23:00 – Юркеш (м. Київ)
00:00 – Діля та На Відміну Від (м. Київ)
01:00 - Оркестр Че (м. Харків)

20 серпня
МАЛА СЦЕНА
10:00 – персональний виступ поетів (відбірного туру).
11:00 – Владислав Шубєнков
11:20 – презентація нової книжки Павла Коробчука «Динозавр»
автограф сесія
12:00 – Сергій Пантюк
13:00 – DRUMТИАТР ( Семенчук, Іздрик)
14:00 - Яна Шпачинська (ЧеЧе, Запаска)
15:00 – ZAPASKA

02:00 – Літературний слем фестивалю Захід. Вища ліга.
Слем майстер – Владислав Шубєнков

ГОЛОВНА СЦЕНА
15:40 - КоляSKA (м. Івано-Франківськ)
16:20 – Орандж (м. Тернопіль)
17:00 - Серцевий напад (Чернівці-Луцьк)
18:00 – Оратанія (Львів)
19:00 – Холодне сонце (м. Тернопіль)
20:00 – O.Torvald (м. Київ)
21:00 – Крихітка (м. Київ)
22:00 – Bandurband (м. Харків)
23:00 – КораЛЛі (м. Івано-Франківськ)
00:00 – Ot Vinta (м. Рівне)
01:00 - Lюк (дует) (м. Харків)
02:00 – the ВЙО (м. Кобеляки)

21 серпня
МАЛА СЦЕНА
11:00 – персональний виступ поетів (відбірного туру)
12:00 – Сергій Прилуцький
12:20 – Ярослав Гадзинський
12:40 – Артем Полежака
14:00 – Зелені сестри (Тернопіль)
15:00 – Сергій Василюк (Тінь сонця) (м. Київ)
15:30 – Виступи прозаїків

ГОЛОВНА СЦЕНА
16:30 – Троя (м. Київ)
17:00 – Моноліт (м. Шостка)
17:30 - TerraKod (Білорусь)
18:00 - K402 (Львів)
18:40 – Fakultet (м. Дніпродзержинськ)
19:20 – Мерва (м. Рівне)
20:00 – Фліт (м. Івано-Франківськ)
21:00 – Гуцул Каліпсо (м. Чернівці)
22:00 – Тінь сонця (м. Київ)
23:00 – Sciana (Білорусь)
00:00 – Роллікс (м. Херсон)
01:00 – Мертвий Півень (Львів-Харків-Київ)
02:00 – Ворст (м. Рівне)

Афіша:
фестиваль ЗАХІД 2011