27 березня «Sentrum» зібрав у своїх стінах шанувальників гурту Крихітка. Концерт розпочався о 20:00, як і було заявлено раніше.

Саша Кольцова з’явилася на сцені у вишуканому платті: біле в червоні квіти. Команда з чотирьох учасників, і одна з не багатьох, в якій не фронтмен, а фронтвумен.

Виступ гурту Крихітка розпочався піснею «Ангела, як я». І справді, можна сказати, що в той вечір Саша була ангелом у своєму білому платті серед компанії чоловіків.

Виступ супроводжував гарно підібраний відеоряд, який своїми елементами візуалізації дозволяв поринути кудись глибоко у свої думки.

Але зіркою того вечору був басист Станіслав Галан. Протягом концерту дівчата періодично викрикували щось на кшталт: «Стасик, мы тебя любим», «Стас!!!» Він активно бігав по сцені, стрибав, грав «на пару» з гітаристом Олексієм Юр’євим. Саша, також, зауважила, що Стас вміє грати і на акустичній гітарі.

Під час виконання однієї з пісень був відеоряд з смсками, які відправляли люди, що постраждали через військові дії в Україні, звертаючись за допомогою до інших людей. Пісня ще раз змусила задуматися про цінність людського життя і елементарну допомогу.

Крихітка

Пісня «Донор» задала певний темп і качнула публіку. Кольцова зауважила, що вже бачила дітей, які були «зроблені» на їхніх перших концертах, що не може не радувати.

Гурт виконав пісню під назвою «Цвітка», яка була написана для Соломії Крушельницької. Вони присвятили цю пісню всім тим, хто втратив свою домівку.

Під час виконання пісні «Пульт» невгомонний Стас витанцьовував разом із Сашею, при чому, досить хардово.
Видозміни у тексті пісні «Спорт»: Саша переробила рядки приспіву і заспівала пару разів так: «Стасік хоче зайнятись, Льоша хоче зайнятись і Гліб хоче зайнятись». В той момент, мабуть, і справді всім хотілося зайнятися спортом, а можливо і ні.

Коли лунала пісня «Хлопчик для серцебиття», було враження, що кожна дівчина подумки думала, чи є в неї такий хлопець, заради якого б’ється чи буде битися її серце.

Так як Саша проявляє велику активність до політичних перепитій, то рано чи пізно це мало у щось перерости. І ось цим продуктом стала пісня «Візитівка».

«Ти щось неймовірне», слова, які можна сказати про Сашу, про її голос і взагалі всю її красу і чарівність.За що їй і подарували квіти після пісні «Ало-але».

— Дякую тим, хто раз на рік не ліниться і приходить на наш концерт. Ось так щиро і тепло подякувала Саша слухачам, які прийшли на концерт.

Крихітка

Варто також додати, що кожен з учасників гурту грає паралельно ще в одній групі, окрім Саші.
Слухачів музиканти порадували виконанням таких нових пісень: «Струм» і «Клони-Роботи».
Після виконання пісні «Монета» в залі почався тупіт ногами об підлогу, що виражав неймовірне задоволення фанатів.

Гурт відіграв 18 пісень, подякував і класично пішов зі сцени. Проте всі ми добре знаємо яке цьому слідує продовження — на біс!

І коли команда повернулася, то порадувала публіку такими піснями: «Восени», яка розкачала натовп на повну, «Бай», «Вменеємен», яка максимально об’єднала музикантів і зал, «Все, що тобі потрібно» та «Епіцентр».

Для тих, хто не потрапив на концерт, буде можливість почути «Крихітку» 2 квітня у «StereoPlaza»з низкою інших музикантів.

Крихітка

Треклист:
1. Ангела, як я
2. Сонячні дні
3. Струм
4. Клони-Роботи
5. Greenland
6. Без імені
7. Донор
8. Безжальні і крихкі
9. Цвітка
10. Пульт
11. Хлопчик для серцебиття
12. Хлопчик для серцебиття
13. Візитівка
14. Зразок
15. Ало-але
16. Рецепт
17. Екземпляр
18. Монета
На біс:
19. Восени
20. Бай
21. Вменеємен
22. Все, що тобі потрібно

Автор: Борцов Олександр
Фото: Ксенія Гончарова