1 грудня 2012 в столичному арт-пабі «Бочка» Uлія Лорd представить київським меломанам свій повноформатний студійний альбом «8 Секунд», робота над яким тривала кілька років. В травні вихід альбому анонсував титульний синґл «8 секунд», а нещодавно в ефірі музичних каналів було презентовано відео на пісню «Тіло».

«Після тривалих пошуків, стало зрозуміло з ким мені вдасться зробити гарний музичний одяг для нового матеріалу. Записували альбом з одним із найкращих київських саунд-продюсерів – Олегом Яшніком. Відбувалося це в резиденції звуку Stasrecords в Москві. Останнім часом тут втілюють свої задуми Луї Франк, Дмитро Шуров Pianoboy, Бозон Хікса Юри Хусточки, Юрій Усачьов.

Також друзями студії є група Бі-2. Це особливе місце. Студія відрізняється тим, що це атмосферний простір для створення музики. Мастеринг альбому робив американський саунд-продюсер ScottLlamas на своїй студії в Каліфорнії» - розповідає Юлія Лорd.

Альбом Uлії Лорd «8 секунд» видає рекордлейбл Lavina Music. Диск буде представлений 1 грудня під час концерту у київському арт-пабі «Бочка». Куди прийдуть привітати співачку її друзі кліпмэйкери Віктор Скуратовскій та Віктор Прідувалов, музиканти Валерій Харчишин та Анатолій Векслярський та інші. В продажу альбом з’явиться 3 грудня. Всі, хто прийдуть на концерт, матимуть можливість отримати перші примірники. Пізніше виданий музичний матеріал з’явиться на Інтернет ресурсах співачки.

Uліa Лорd 8 секундНагадаємо, що Uлія Лорd стала популярною завдяки альбому «Танець Душ». Увагу шанувальників співачка привернула своїми відеороботами на пісні “Танець Душ”, “Фото/Брудна як Ангел” - дует з групою “Скрябін” та “Дух Молоді” – кавер-версія на «Smells Like Teen Spirit» групи «Nirvana».

Дата: 1 грудня 2012
Початок: 21:00
Адрес: Київ, Арт-паб «Бочка», вул. Верхній Вал, 22